jota olen joskus vonkaillut. Nyt se halusi terassille juomaan ja se olis ottanut sen läskin kaverinsa mukaan joten annoin pakit.
Annoin pakit naiselle
atm 26.
8130
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Olisit nyt lähtenyt, tylsää olla yksin.
Onko itsetuntosi niin huono, ettet voi olla sellaisten ihmisten seurassa, jotka eivät ole sinun tasoasi korkeammalla?
En ymmärrä tuota, että miksi kavereiden ja ystävien ulkonäöllä on väliä. Pääasia pitäisi olla se, että on hauskaa tai edes mukavaa yhdessäoloa. Jos jonkun ulkonäössä on jotakin ei-niin-kaunista, niin ainahan sitä voi katsoa siinä ihmisessä johonkin muuhun kohtaan. Olen siis nainen ja omaan kaveripiiriini kuuluu mm. mies, joka on minua paljon laihempi. Vaikka yhdessä näytämme hassuilta, niin hän on kuitenkin tosi kivaa seuraa ja käymme välillä esim. syömässä yhdessä.
NO nytpä nainen näet, miltä se tuntuu kun miehet tekevät teille samanlaista statusmuljutusta. :D
Naista ei voi vonkata jos sen läski kaveri on vieressä. Sille tulee paha mielin kun sitä ei kukaan vonkaa.
tekosyitä. et uskaltanut mennä koska olet luuseri ja näin säilytät "kunniasi" ja poikuutesi.
Kuullostit siltä kuin nainen olisi sinua kiihkeille treffeille pyytänyt, joista sitten kylmästi kieltäydyit :D pyysi vaan terassille! Ja kaverikin mukana. Tiedä vaikka olisi teitä ruennut parittamaan ja menetit juuri mahiksesi ihanan suloiseen pyöreähköön naisee ;)
minulle yhdesti ehdotettin, että olisin lähtenyt yhden typyn kesämökille ryyppäämään ja jotain herkkuja syömään.. olen ollut jo siitä typystä kiinnostunut pitkään.. no se halus ottaa sen siskon yms.. mukaan sinne, ja että tapaisin sen muitakin tuttavia ja vanhempia siellä yms.. ja arvatkaahan kuka olis joutunut maksamaan alkoholit/herkut/ja autoni bensat sinne kesämökille! niin vittu minä! sanoin, että en saatana rupea maksamaan kaikkea, niin suuttu ja ei sen jälkeen ole kuulunut siitä mitään.
Hyi helkkari mitä hyväksikäyttäjiä ämmät on!