Joensuun eliittikisoissa keihäsennätys parani 3m.Toivottavasti toivottavasti heittää jatkossakin lyhyet housut jalassa,tytöllä tosi upet paksut reidet.
Vastaukset 3
- Keihäsmies
Todellakin hänelle toivoisi menestystä, olisi edustava heittäjä ulkomaillakin, rauhallinen ja tasapainoinen toisin kuin Utriainen ja Sormunen. Muutenkin nämä kaksi viimeksi mainittua polkevat paikallaan ja taso on jopa laskussa toisin kuin Nokelaisella jonka ura on hyvässä nousussa. Toivotaan parasta!
- Sallimatonsi
6-7 metriä pitäis vielä jostain taikoa. Täydellisellä onnistumisella ja sopivaan tuulirakoon, vois onnistua jo nyt. Ainesta on kyseiseen lajiin.
- Anonyymi
Tosi upea takapuoli Heidillä, pullea!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1102311Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???231004- 71912
- 103906
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha570845- 82738
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670- 66635
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik30627