Olen aikeissa kokeilla wrappeja raskausarpien häivyttämiseen,mutta en löydä oikein mistään mitään kokemuksia aiheesta. Olisiko täällä joku jolla olisi? Oliko helppo käyttää? Auttoiko yhtään? Säilyykö tulos?
wrap it works-kokemuksia
3
567
Vastaukset
- wräppäilijä
Toimii. Rupesin itse jälleenmyyjäksi vakuututtuani wräppien toimimisesta! Haluatko kuulla lisää? Jätä vaikka sähköpostiosoitteesi, niin otan sinuun yhteyttä.
- Muista vråpåtå
Kaikkea humpuukia sitä kuuleekin. Kyllä ne läskit lähtee vain ruokavaliolla ja liikunnalla, jumppaamisella ja itsekurilla.Voi hyvänen aika. Vräppää vain, jokuhan niistä aina saa provisiot. Voi teitä hyväuskoisia.
- wräppäilijä
Muista vråpåtå kirjoitti:
Kaikkea humpuukia sitä kuuleekin. Kyllä ne läskit lähtee vain ruokavaliolla ja liikunnalla, jumppaamisella ja itsekurilla.Voi hyvänen aika. Vräppää vain, jokuhan niistä aina saa provisiot. Voi teitä hyväuskoisia.
Wräpit ei olekkaan laihdutustuote. Ei niillä läskit lähde tai paino putoa. Parhaillaan wräpit toimivat kun ruokavalio on kunnossa ja urheilee. Wräppejen ansiosta kehon kuonat lähtee liikkeelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä423394- 361984
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?301729- 161527
- 231508
- 91391
- 241377
- 141227
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai781125- 221102