Naise on heikkoja

Eivät osaa puolustaa itseään
582
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miltä? Ja ite olet heikko kun et jaksa kirjoittaa sanoja kokonaan...

Äänestä

Naise tarvii parisuhde neuvoja kilteilt miehilt.

Äänestä

Naisten ei pitäis antaa itse valita miehiä vaan joku komitea siihen pitäis perustaa. Naiset olis turvassa siten kun eivät vois ajatella pil.lullaan

Äänestä

Naisil ei osaa ajatel kuin pimpillään

Äänestä

Naist ei opi mitään. Samat jännämiehet aina kiinnostaa niitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


niin. kirjoitti:

Eivät osaa puolustaa itseään

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu