okei, eli 110 litraa bissee ja 10 litraa lonkkua tai zidua. 90 litraa vinkkua.
aika torspo laki. tänään vasta tajusin. sarjassa reilukerhosta päivää niinku joku asian ilmaisi joskus.
mitä ne sit tuo ketä ei diggaa bissee tai vinkkuu? täytyyks niiden tuoda maksimit saissee, trokata se ja ostaa peltomarketista omat juomiset?
(ja ketä voi yleensä dokaa noin paljo flinaa muutenkaan..?)
tuomisia
4
78
Vastaukset
110 litraa bisseä on 330 pulloa. 10 litraa lonkeroa 30 pulloa. 90 litraa vinkkua vastaa noin 540 pulloa bisseä. Yhteensä siis 900 alkoholiannosta. Ei tarvitse kummoinen suurkuluttaja olla, kun vetää 18 pulloa päivässä, eli lasti kestäisi noin 7 viikkoa.
Ihmekös sitten, että tuodaan kossumäyräkoisia kyytipojaksi.- ap.
pitää vissiin opetella dokaa vinkkuu kun miedommat on pannas. ei vaan mee järkeen. samaa etanolii se viina on miedois ja vahvemmis.
joku vois tietty yrittää avata tätä logiikkaa kun se nyt ei mun järkeen mee.
Litra mietoja ja litra väkeviä niin kuin ennen vanhaan, jo raitistuu tämä katajainen kansa!
Viikon satsi! Ei kiinnosta tollanen itsensä kiusaaminen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad611169- 42891
- 51651
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että325647Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116626- 51618
- 93600
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38595- 75566
- 56564