Ajattelee vain tunteillaan, ei järjellään. Jos joku asia tuntuu naisesta epämiellyttävältä niin hän torjuu sen tai väittää ettei se ole totta, vaikka se selvästi olisi. Naisilla on huono kyky itsekritiikkiin ja itsetutkiskeluun. Jopa silloin kun he sitä harrastaa, esim. pitää itseään liian lihavana, rumana tms. niin silloinkin kyse on vain itselleen valehtelusta. Naiset eivät kykene sellaiseen itsekritiikkiin jossa he myöntäisivät totuuden itselleen. He kykenevät vain sellaiseen, jossa valehtelevat itselleen.
Nainen, tuo valheen siitintä imevä ja sen makua ylistävä, elukkamainen ja pahuutta rakastava prostituoitu, joka purisi poikki totuuden siittimen heti sen nähdessään.
Nainen, tuo valheen siitintä imevä ja sen makua ylistävä, elukkamainen ja pahuutta rakastava prostituoitu, joka purisi poikki totuuden siittimen heti sen nähdessään.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Aika jännä juttu: kaikki tuo sama pätee ätmeihin! Ovatko ätmit siis pohjimmiltaan naisia?
Moni merkki viittaa siihen.
Kyllä, hyvä havainto ja hyvä että myönnät että naiset ovat tuollaisia. Ätmit ovat naisia miehen ruumiissa muuten paitsi tuntevat sukupuolesta vetoa naisiin, eli ätmit on tavallaan lesboja.
Ätmit ei uskalla tehdä aloitteita - kuten ei naisetkaan.
Ätmit on epämiehekkäitä nössöjä - aivan kuten naiset.
Ätmit ovat epärehellisiä kiukuttelijoita - kuten naisetkin.
JNE.
itsekin olen ruvenut ajatella että ätmit ovat naisia, koska niin paljon tietävät siitä mitä naiset ajattelee, miten ne ajattelee, miksi ne ajattelee, miltä naisista tuntuu, mitä naiset arvostaa, mitä ne rakastaa, mitä ne tarvitsee.... siis ätmithän ovat naisia, ja naiset eivät ole kiinnostunet toisista naisista (yleensä)... joten, ätmi ei saa naista koskaan koska ajattelee kuin nainen :D ääliöt
Ätmi on lesbonainen miehen ruumiissa, joka uskaltaa olla rehellinen siitä millaista on olla nainen, mutta ei uskalla olla rehellinen siitä millaista on olla mies. Ätmi on enemmän solmussa itsensä kanssa kuin keskiverto transseksuaali.
, mistä naiset kiihottuvat, mitä naiset pitävät hyvännäköisenä, mitä naiset todella haluavat... Lista on loputon.
Ätmit ovat naisia pienimunaisen miehen ruumiissa :-( Ehkä ätmin kannattaisi tehdä sukupuolen vaihdos ja ryhtyä lesboksi.
Niin. Kalu pois, eihän sillä mitään teekään.
Ei kaikki ätmit ole pienimunaisia. Legendan mukaan palstan muusikolla on isompi kuin hevosella.
No yleistäen.
Isompi kuin hevosella?
Onko ATM kaiken lisäksi vielä eläimiin sekaantuja?
Sitä mäkin tääl aina ihmettelen et miten nää aidot ätmit voi tietää mitä naisen päässä liikkuu. Ilmiselvästi ne ei taas tiedä mitään siitä miten maskuliininen mies ajattelee ja toimii.
Mut naiset he tuntevat, liekö sitten läheiset äiti/sisarsuhteet.
Kurpan huumori on mautonta.
se on jonkinlainen uusi laji....naisen ja miehen välissä
moni nainen on ätmiä vahvempi, ja ne "totuudet" naisista mistä ne tykkää tai halua tai kaipaa tai ajattelee, ovat niin kaukaa totuudesta ettei ne naisiakaan voivat olla....joten, mitä ne on....jotain klonkkuja, luonnon oikuja....pillittävät tunteelliset heikot selkärangattomat munattomat....ätmit, jotka himoitksevat tatuoituja rumia jännämiehiä
mut kun ei voi tunnusta totuutta, ja katsoa peiliin