Mutta ei se kannata kun ei saa naista kuitenkaan joten miksi hikoilla turhaan. Olin ennen laiha mutta ei naiset kiinnostuneet. En siis taida viitsiä vaikka 20 kg on liikaa painoa.
Pitäis laihduttaa
Lihava ätmi
8116
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Pitäis myös laihduttaa joku 7 kiloa ja hankkia lihasta kunnolla mutta ei taida jaksaa nähdä vaivaa. Joskus olin itsekkin paremmassa kunnossa mutta en saanut silloinkaan hankittua naista itselleni.
Ulkonäkö ei miehelle merkkaa loppupeleissä paljoakaan. Hanki sen sijaan rahaa. Jos sulla on talo ja auto ja fyrkkaa niin olet homo jos olet ilman naista.
On minulla rahaa ja työ mutta ei se mitään merkkaa. Tosin vihaan työtäni ja aion lopettaa sen kun saan säästettyä 100 tonnia. Vielä 20 tonnia säästän ja sitten eroan työstä.
Kannattaa laihduttaa silti. Paljon helpompi liikkua ihmistenilmoilla kun ei tarvii hävetä läskejänsä, oli sitten naista tai ei.
Ei se mitään auta jos laihduttaa. Itse laihdutin 20 kg ja naiset ei katso päinkään. Jos et ole rikas, sosiaalinen, paljon kavereita ja hyvää työtä omistava mies niin et ole kiinnostava naisten mielestä. Ätmi on ätmi laihanakin.
Sulla taitaa vaan olla ihan helvetin ruma pärstä - siksi et kelpaa.
Jaa ite oon jotain 180/105, painanut alta sata vissiin 15 vuotiaana. Työtönkin vielä. Mutta on ja olisin enemmänkin naista saanut jollen olisi liian laiska.
Eihän laihtuminen välttämättä mitään hikoilua edellytä. Ruokavaliosta se ennen kaikkea lähtee. Syö vähemmän.