Kuvittelevat olevansa kauniita ja saavansa komean bodari miehen.
Sit niil naisilla on kaksi mahaa.
Sit niil naisilla on kaksi mahaa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
naiset voi laihduttaa, mutta sä et voi rumuudelles yhtään mitään. muahhhahahhhhhhhhaaaaaaaaaaa
ei ne läskipas_kat pysty pysty laihduttaan, koska eivät voi omalle heikolle luonteelleen mitään ja tunkevat vaan lisää pullaa läskiin naamaansa! Booooooooooahahhahahahahahahahaahahaha!
Tuskimpa pystyvät laihduttamaan. Ei naisilla ole itsekuria siihen hommaan.
hahahaha älä yleistä... tyhmä
nii, mutta kaikki ei halua olla tiukkiksia. sun ruma tiukan miehen naamas on ankeeta katottavaa. ankeempaa ku makkaraiset mahat ! HYIHYI :)
eli olet itse läski, koska puolustelet jotakin makkaramahoja. Et pysty heikon itsekurisi takia laihduttamaan ja siksi sinua vitut_taa tällaiset aloitukset, jossa parjataan läskejä akkoja. Syö vaan pullaa ja tukehdu kiloihisi vi_tun läski! :D
Ps. En lue enää tämän vastaukseni jälkeen tätä viestiketjua, joten typerä ja läskinen vasta kommentisi menee hukkaan. Booooaahahahahahahah!
Sitä sai vi_tun läskiakka... :D
Samalla tapaa moni keski-ikäinen ja kaljamahainen mies kuvittelee saavansa upean ja seksikkään ja hyvä vartaloisen parikymppisen naisen kainaloonsa. X)
Itsepetos on kova sana.. ;)
Saahan ne jos rahaa on, sen parikymppisen kainaloonsa. Frederikillä rahaa piisaa ja on nuori nainen kainalossa, tuskin muuten olisi onnistanut hänen ikäistään miestä ;)
Ostamalla ei ketään oikeasti saada. Itsepetosta parhaimmillaan/pahimmillaan.
Nämä näennäisen helpon rahan ja julkisuuden perässä juoksevat parikymppiset tyrkyt ovat muutenkin sellaista ihmiskuonaa, johon ainakaan meikäläinen ei koskis pitkällä tikullakaan...
Kahden mahan nainen voi olla tod herkku
http://pbs.twimg.com/media/BQn3_QuCAAEuKBx.jpg:large
Aloittaja: vaihtamalla varmaan sitten paranee. Suomi on pullollaan hyvännäköisiä miehiä. Ja ei kun valitsemaan itsellesi sopivaa! :)
Se on niin et se joka toisia haukkuu on itsevarmuudeltaan ja itsetunnoltaan todella heikko. Ota siitä vaan misu, jonka voit esitellä ja kun silt misult joku jotain kysyy pää on niin täynnä omaa napaansa et pökertyy jo siihen. Onhan se miesten hyvä ku aineenvaihdunta toimii puolet tehokkaammin. Tutustu biologiaan ja arvostele sit ku oot itse todella nii hyvä kroppanen. Ja tiedoksi teit onkin sit treffipalstat täytenään. Itsekeskeisiä hyvännäköisiä etsii naista ku ei teille kukaa kelpaa saatteki unohtaa naiset kokonaan. Täytyy olla hyvin tyhmä nainen kuka tommosta huolii. Hyvää loppuelämää! Ja muista nyt se itsekuri ku se herralta sujuu niin hyvin;)
Eikö se ole hienoa jos nainen on omasta mielestä kaunis ja sinut itsensä kanssa. :)
Kunhan ei arvostele muita heidän ulkonäöstään ja pukeutumisestaan, eikä katsele muita nokkavartaan pitkin. Joillakin itseään kauniina pitävillä naisilla on paha tapa pitää itseään muita täydellisempänä ja katsovat oikeudekseen arvostella muita ja he oikeasti luulevat ett muut katselevat heitä ihaillen.
Niin siis tämä läskeistä naisista keuhkoava tyyppihän on se sama joka sai pentuna pataan siltä isolta kiusaajatytöltä. Siltä mahakkaalta tapaukselta. Siitä jäi trauma. Ja jollakin tavalla ne lihavat naiset kiehtoo tätä tyyppiä kuitenkin, siinä voi olla jotain eroottista, himoa "kiellettyä" kohtaan. Lihavat naiset on jollakin omituisella tavalla tämän tyypin elämän tärkein asia. Siis miettikää nyt itsekin miten paljon aikaa ja energiaa se käyttää pelkästään tällä palstalla vaahtoamiseen. Ja aina samasta aiheesta. Lihavat naiset saavat pään kääntymään kadulla, tyyppi oikein etsii katseellaan niitä isoimpia tapauksia, jotta voisi tuijottaa heitä ja mässäillä mielikuvituksessaan sillä kaikella mitä tahtoisi lihavan kanssa tehdä. Ehkä läimäyttää, kuten väittää, se voi olla totta, mutta todennäköisemmin siinä kamppailee kaksi yhtä vahvaa mielitekoa. Inho ja himo.
Kiinnostuksen kohteensa kullakin, kenelläpä sitä on varaa paheksua :)