Oli vielä itseäni nuorempi, nätti nainen. Käytetty tosin, mutta ei sillä ole väliä. Tuntuu hienolta olla vihdoinkin mies. Tyttö antoi ymmärtää, että voin saada tänäänkin : )
Sain eilen pillua
Ex-ATM
15304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
pics or didn't happen.
Ei tietenkään haittaa käyttöaste, kun et selvästikään ole seurustelemaan ryhtymässä. Tuollainen runkkunukke on ihan jees käytettynäkin.
Niinhän ne antavat ymmärtää, mutta eivät ymmärrä antaa .
Saitko säälistä vai rahalla?
Minkä ikäinen olet ja minkä ikäinen tämä tyttö oli?
Olen 68v ja tyttö oli 64v.
Olen 22v, tyttö on 18. On mun kaverin tyttöystävän frendi.
22v? Sä et ole ATM:ää nähnytkään. Sitten vasta, kun ikää alkaa olla kolmenkympin hujakoilla ja poikuus on vielä tiukasti housuissa voi sanoa olevansa ATM.
poikanen vasta
Just joo, heh.
Oli aloitus provo tai ei, se on totta, että vasta poikuuden menetys tekee miehestä miehen.
Olkoot, työpaikka, auto, rahaa, oma asunto. Hän on tällöin vasta puolittainen mies, jos ei ole saanut.
Minunkin poikuus lähtee kohta koska menen huo.riin. Meinasin mennä jo mutta nainen horo ei ollutkaan mikään nätti vaikka kuvassa niin väitti.
Vaikeaa on löytää edes rehellistä horoa vaikka maksan siitä. Etsin jonkun kauniin opiskelija naisen jolla on rahapula ja joka suostuu seksiin isosta rahasta.
Ketää ei varmaa kiinnosta saitko sä pilluu tai jotai itsetehtyy reikää!
Vitun YTM! Haista paska!