tinder kokemuksia

M-37
n.4000 sydäntä
90 osumaa
10 minut poistaneet
40% keskustellu
1.5 viikkoa
2 treffit
ei sexiä
1134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

M-28
Lukematon määrä sydämiä, ehkä 2/3 kaikista naisista mitä alueellani on
Reilusti yli 300 osumaa
En tiedä minut poistaneiden määrää, ehkä jotain 20-50? Suurin osa niistä sellaisia ettei olla edes viestitelty ja pari poistaut treffien jälkeen kun ei ollut kummallakaan kiinnostusta jatkaa. Itsekin olen muutamat poistanut.
Keskustellut ehkä n. 150 naisen kanssa
1kk ajan
15 treffit
Ei seksiä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pimper kirjoitti:

M-37
n.4000 sydäntä
90 osumaa
10 minut poistaneet
40% keskustellu
1.5 viikkoa
2 treffit
ei sexiä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu