Siirtykää proteiinipitoiselle ruokavaliolle, lisätkää liikuntaa ja vähentäkää makeiden syömistä.
Kummallista kun nykyajan ihmiset ovat niin avuttomia, etteivät osaa tällaistakaan asiaa ilman apua. Onneksi minä olen olemassa ja neuvon teitä.
Läskit urpot
3
146
Vastaukset
- trolmimmi
Senkin uusavuttomat, ylipainoiset, lilluvat ja löllyvät narsistit!! Ettekä te ymmärrä kuinka tärkeitä minun teille antamani neuvot ovat? Se kuinka paljon nuolette persettäni jakaa teidät onnistujiin ja epäonnistujiin. Mitä ruskeampi kieli, sen onnistunempi laihduttaja! Kaikki onnistujat siis tänne, kieli esiin . . .hetki vain niin pyllistän... nonniin. lipeminen saa alkaa, kuka aloittaa?!?
- Okei. hyvä on
voitko kertoa minulle tarkan päivän ruokavalion. Esim.aamiainen, päivällinen, lounas jne. paljonko saisin syödä
- trolmimmi2
Voiherranjumalanperse ja kaikki satiaiset sen kans! Ettäkö et ihan oikeesti ossoo ite tehrä kuten oon sulle neuvonnu? Kuin monee kertaa sul tarttee oikee sanoo yhrest asiast? Kyl su äitiski tais joka kerta suokapöyräs sannoo eriksee et nyt se lusikka suuhu.
Kyl meit on monnee junaa ja osa jää viäl asemalki. Kyl kuka vaa lipu osaa ostaa mut vaunuu nousemine onki sit jo toine juttu.
Muist sit kiittää tästä neuvos tai pierasen nuolasuvaihees!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Klaukkalan onnettomuus 4.4
Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes1024537Yleltä tyrmäävä uutinen
Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/743831334- 1861052
Pakko kertoa mies
Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti1091042Sinä vain tulit elämääni
Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna86940Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?
Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.47901- 64891
- 64866
Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.
Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk11862Onko se niin
Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta64826