Läskit urpot

trol, trol

Siirtykää proteiinipitoiselle ruokavaliolle, lisätkää liikuntaa ja vähentäkää makeiden syömistä.
Kummallista kun nykyajan ihmiset ovat niin avuttomia, etteivät osaa tällaistakaan asiaa ilman apua. Onneksi minä olen olemassa ja neuvon teitä.

3

176

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • trolmimmi

      Senkin uusavuttomat, ylipainoiset, lilluvat ja löllyvät narsistit!! Ettekä te ymmärrä kuinka tärkeitä minun teille antamani neuvot ovat? Se kuinka paljon nuolette persettäni jakaa teidät onnistujiin ja epäonnistujiin. Mitä ruskeampi kieli, sen onnistunempi laihduttaja! Kaikki onnistujat siis tänne, kieli esiin . . .hetki vain niin pyllistän... nonniin. lipeminen saa alkaa, kuka aloittaa?!?

    • Okei. hyvä on

      voitko kertoa minulle tarkan päivän ruokavalion. Esim.aamiainen, päivällinen, lounas jne. paljonko saisin syödä

      • trolmimmi2

        Voiherranjumalanperse ja kaikki satiaiset sen kans! Ettäkö et ihan oikeesti ossoo ite tehrä kuten oon sulle neuvonnu? Kuin monee kertaa sul tarttee oikee sanoo yhrest asiast? Kyl su äitiski tais joka kerta suokapöyräs sannoo eriksee et nyt se lusikka suuhu.
        Kyl meit on monnee junaa ja osa jää viäl asemalki. Kyl kuka vaa lipu osaa ostaa mut vaunuu nousemine onki sit jo toine juttu.

        Muist sit kiittää tästä neuvos tai pierasen nuolasuvaihees!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      197
      5355
    2. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      78
      4379
    3. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      80
      3128
    4. SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk
      Maailman menoa
      239
      2550
    5. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      125
      2321
    6. Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka

      jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur
      Maailman menoa
      94
      1687
    7. Venäläiset varkaudessa

      Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee
      Varkaus
      244
      1357
    8. Lupajaoston esityslista

      Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo
      Pyhäjärvi
      49
      975
    9. Haluaisitko kaivattusi

      kanssa ensiksi seksiä ja sen jälkeen puhumista?
      Ikävä
      62
      896
    10. Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?

      Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall
      Euroviisut
      24
      885
    Aihe