Onneksi olkoon, hieno päänahka!
Old school running offence ja puolustus rautaa tänään.
Mukava äijien ajaa himaan, täällä on kovat gamet, Porvoo on upsidedown ;)
Cro - But 9.8 Jouppiska
13
544
Vastaukset 13
- JVM
Batton rouge...nostaa fiilistä ekalla setillä....feeeeelllllsss fucking good!!!
Hienoo äijät!- 3ewq
Rifenraffenshow joupiskalla.
- tahtoo tietää
3ewq kirjoitti:
Rifenraffenshow joupiskalla.
Kerro lisää!
Mitä siellä on tapahtunut?
- 16+2
Kroko kupla puhkesi!
- 25+25
Riffenraffen kupla puhkes lopullisesti, yksi hienoimmista selviytymistarinoista, jos jollain saavat puhuttua itselleen jatkoaikaa vastuuvalmentajina seuraavalle viikolle.
- 3jaPitkä
Oli kyllä huonoin esitys, mitä Crocoilta on nähty Joupiskalla pitkään aikaan. Hyökkäys oli aivan yössä. Webster ei tuolla tasolla saa nostettua Crocoja minkäänlaiseen mitalitaistoon.
- parkanon simpukka
Ei oo koskaan ollu noin pehmeetä Crokojengiä joupiskalla, jotain kertoo sekin, et osa pelaajista käveli suoraan pukukoppiin kättelyn jälkeen, ei valmentajan sanomiset kauheasti kiinnostanu.
- ijdoidfif
parkanon simpukka kirjoitti:
Ei oo koskaan ollu noin pehmeetä Crokojengiä joupiskalla, jotain kertoo sekin, et osa pelaajista käveli suoraan pukukoppiin kättelyn jälkeen, ei valmentajan sanomiset kauheasti kiinnostanu.
Pimppikipuiset maalaiset luulivat jo voittaneensa mestaruuden kun pääsivät löylyttämään Roostersin kakkosmiehistöä oikein huolella. Lippikset oli ja tilattu ja voileipäkakut mestaruusjuhliin. Sitten Turkulaiset jokirosvot laittoivat höyläämätöntä kakkosnelosta pöllönsilmät täyteen ja nyt rantaruotsalaiset viimeistelivät perseraiskauksen pelkkää pihkaa liukasteena käyttäen. Tuomarien vika ja liiton kun ne vaan saunoo Palacen yläkerrassa ja soittaa ksylofoni Stubbin orkesterissa.
- 20+18
Rifferaffet rules!
- 6+4
Mitenköhän Crokojen politrukki tämän selittää?
- Tässä raporttia
Krokotiili silmin.
http://www.crocodiles.fi/edustus-uutiset/819/toinen-tappio-perakkain.html
Ei tarvitse olla kovin suuri ennustaja arvatakseen mitä seuraavaksi tapahtuu...- WTFCrocks?
Krokojen kirjoittaja pannaan vaihtoon:
"Missään tapauksessa sormella on turha osoitella yhtä, kahta tai edes kolmea pelaajaa. Syytä kahteen peräkkäiseen tappioon voi hakea peilistä. Monta kertaa se on oivallinen paikka ja auttaa löytämään vastauksia."
WTF? - Kulta mustaa
Tässä Gridin vastine eiliselle.
http://www.gridiron.fi/blog/2014/08/10/butchers-jatkaa-voittokulkuaan-liigassa/
Hyvä linja, Lindell, Roiko ja Haukkamaa. Loistavaa duunia koko jengi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän46892Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll14763Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl488761- 45672
- 41624
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30576- 32543
Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37520Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE164503- 44470