Haaveilusta tekoihin!

Haaveillut kauan kehonrakennuksesta. Nyt on innostus salia kohtaan 100, mutta kysymys kuuluukin.. mistä sitä aloittaa? antakaa vinkkejä ihan aloittelijalle..
398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kokeile

"MA-PENKKI-HAPA-OJENTAJA SUPERHABA
TI-PENKKI-HAPA-OJENTAJA megaHABA
KE-PENKKI-HAPA-OJENTAJA
TO-PENKKI-HAPA-OJENTAJA HABAMEGA
PE-PENKKI-HAPA-OJENTAJA
LA-PENKKI-HAPA-OJENTAJA HABAKUNNOLLA
SU-PENKKI-HAPA-OJENTAJA

Äänestä

Mikä on ojentaja?

Mä oon tehny jo 5 vuotta

ma: penkki-haba
ti: säbä
ke: haba-penkki
to: penkki-haba pakkotoistoja
pe: penkki-haba maksimi
la: säbä
su: haba-penkki superina

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mimosa87* kirjoitti:

Haaveillut kauan kehonrakennuksesta. Nyt on innostus salia kohtaan 100, mutta kysymys kuuluukin.. mistä sitä aloittaa? antakaa vinkkejä ihan aloittelijalle..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu