se kenen teksti ärsyttää onkin oikeasti ihastunut häneen eikös muka inho ja ärsyyntyminen olekkin kummiskin ihastumista ja rakastumista häntä kohtaan tosiaan muka ärsyttää mutta silti toivoo saisi yhteyden häneen ja unelmana olla ja viettää aikaa ja tehdä hänen kanssaan muka ärsyttäviä asioita
oliskohan niin että kun kyseltiin ärsyttävintä tyyppiä
rakkautta se on
4<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Niin sen täytyy olla, siellä näytti jo pari naista oleven pöksyt märkänä julistamassa inhoaan allekirjoittaneeseen.
Rakkaudesta se hevonenkin potkii. Ja jännämies puukottaa.
onnea nyt ainakin tiedät ketä on ihastunut sinuun pyydä kivoimpaa treffeille
Kyllä.
Itse olen aivan sama Mies tuolla elämässä naisille. Ja silti pimppiä ja muuta tulisi parvekkeeltakin jos sellainen tässä paskaläävässä olisi.
Kuten olen sanonut: Saatte vain peukkua kommenteille, mutta kun tulisi puheeksi jotain enemmän kuten PUA-drinkin, playthegame-kahvin parissa, niin vastaus on aina sama; "Olet ihan (ja siksi annan peukun sulle kuten lapselleni tikkarin) kiva, mutta kunhan pääsen kouluun ja töihin niin tämäkin palsta jää.[Olen löytänyt Miehen joka ei ole jännä vaikka onkin] Joten onnea naissuhteisiin. Välillä en tule kertomaan miten rintavia rintojani kosketeltiin, repien punaiset bikinit niiden tieltä."
Tänne jäätte yksin ja jotkut luovat ahdingossaan toisia nimimerkkejä joilla kertoa omalle nimimerkilleen miten rakastaa häntä ja antaisi pyhintään.
Toisilla on jo ollut seuraa ja ajattelit että on kivaa esittää kokematonta, kuin tuntea miltä tuntuu kiusatusta hylkiöstä. Elinikäisen paikka tässäkin, tai ainakin 20vuotta kuritushuonetta.
Kerrankin kirjoitat kahdella eri nimimerkillä olet silmissäni suurinta paskaa.
Trollien naisia olen jo monia pannut joten mulle riittää se tieto että tiedän heidän nuolevan mällejäni naistensa vituista. Elämä on kultsi. ;)