Suhteessa. Jos ei pane säännöllisesti niin eiole rakkauttakaan. Monet naiset valittaa et mies ei pane viikkoihin ja naine luulee olevansa ruma tai että mies pettää. Pitää siis Nus.sia lähes joka päivä.
Seksi on tärkeintä
tämä selvä
471
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Omituinen ajattelu ääripäästä toiseen. Ei pane viikkoihin ja pitää nu'ssia joka päivää. Jod nainen ei antais pari viikkoa kyl ukko alkais inisee ja valittaa. Joka päivä harva jaksa ja kiinnosta, ehkä suhteem alussa suuressa himossa ja puutteessa sitten rauhoittuu.
Ihmiset on omituisia kun eivät pane vaikka saisivat.
Itselläni on suhteellisen pieni seksuaalinen vietti ja kieltämättä siitä on koitunut ongelmia suhteissa. Naiset tuntuvat haluavansa seksiä JOKA päivä (paitsi kuukautisten aikaan) kun itselläni riittää halut vain kerran viikkoon... ehkä aika testata testot?
Jos mies ei pane naistaan, naisen itsetunto huononee paljon