Charm Still kauneushoitola Espoossa, kokemuksia?

Kirva78

Heillä olisi diili kestopigmentointiin, nettisivut ainakin huonolla suomella eikä löydy kuvia aikaisemmista töistä. Onko kukaan käynyt tuolla, kannattaako?

4

558

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kulmat

      Useampia paikkoja löytyy, Charmista ei kokemusta mutta kulmien kestovärjäyksen kävin ottamassa kauneushoitola Fresh Beatyssä, oikein hyvä ja mukava palvelu, http://www.freshbeauty.fi/

    • dsgdsfjfk

      Elikkä kävin itse Charmstillissä ottamassa kulmat juuri tällä grouponin lahjakortilla, kulmista tuli aivan järkyttävät ja siellä ei edes puhuta suomea, en suosittele kenellekkään että sinne menisi pigmentoimaan kulmat!!

    • espoo

      kuka teki kulmat? mulle teki svetlaan silmiin kestopigmentointi, ja ihan hyvä tuli :)

    • alexandra.sohhina

      kohta menen toisen kerran sinne, sitten kerron kokemuksen, mä tykkäsin, svetlana heti huomasi mun ohuen ihon, ei ottannu riskiä että väri ei leveä ihon alla, pisti ohuen viivan. kokemusta sillä on :) mä itse puhun venäjä, siksi ei ollu ongelmia puhuessa :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      108
      5541
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      95
      4821
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      139
      4762
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      368
      2215
    5. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      117
      2051
    6. 107
      1797
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      256
      1577
    8. 371
      1318
    9. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      59
      1151
    10. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      221
      1123
    Aihe