1 kovan luokan panomies ollut monien naisten kanssa ja monelle lapsia tehnyt oikea jännämies on finninen naama näöltä osmo soininvaara ei ole mikään nössö juo kaljaa ammattina olisi kanssa kansan edustaja tohtori tutkinnon suorittanut ja rahaa on vai 2 atm komea kuin mikä mukava täydellinen mies joka ei ole ollut muiden naisten kanssa vaan on odottanut sinua hän on sinulle tarkoitettu olet onnellinen hänen kanssaan suhteestanne ei puutu rock `rollia ammatiltaan puistotyöntekijä
naiset kumpi mies kelpaisi
oikeasti kumpi
368
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Komea mukava ei ole atm... joku tuossa yhtälössä mättää...
Ehkä tuo "mukava" ei täsmää atm kriteereihin, mutta atm voi olla ulkoisesti komeakin. Ei komeakaan ketään saa jos sosiaaliset taidot on olemattomat yms. Sana mukava, taas on jotain naisten koodikieltä jonkinasteiselle jännämiehelle, ei jyystäjälle mutta joku YTM tason mies kuitenkin.
Veikkaan, että naiset päätyy kuvauksesi perusteella kakkoseen tällä kertaa, mutta jos finninaamaisuuden ja monet lapset jättää pois niin ykköseen päätyy moni vaikka lapsi tai toinenkin olis jonkun kanssa.
komea mukava täydellinen mies = ätm? hahahahaha, ätmien nais-homo logiikkalla ehkä
En ottaisi kumpaakaan, kuolisin mieluummin.