Mitäs sitten kun ätmi sitä pimppiä lopulta saa, jos saa? Muuttuuko elämä jotenkin radikaalisti, alkaako elämässä täysin uusi vaihe? Uudistuuko mies täydellisesti niin fyysisesti kuin henkisestikin pimppaa saatuaan? Tärkeitä kysymyksiä, joihin voimme pohtia vastauksia mikäli sellaisia löydämme. Nyt olemme tärkeän eksistentiaalisen kysymyksen äärellä.
Mitä pimpin jälkeen?
pimpanvaikutus
18206
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
muuttuu elämä kerran pimppiä siihen jää koukkuun siitä tulee riippuvaiseksi sitä haluaa ainavaan lisää ja lisää mutta onko se nyt niin paha riippuvuus onhan se maailman kaunein ja mukavin asia sitä ei saa koskaan liikaa naiset teissä on sitä jotain joka saa mielen villiksi ja sekaisin
Olen nainen ja tunnen pimppini vaikutusvallan, kun olen nähnyt miten miehet reagoivat pimppini läheisyyteen. En tahdo aina antaa ihanaa pimppiäni kaikille, lämmintä, kosteaa, pehmeää pimppiäni, mutta silloinkin kun en anna, pimppini erittää huumaavan houkuttavaa tuoksua, jonka haistaa nekin miehet, joille en tahdo antaa pimppiäni, ja kielto tekee heidät seinähulluiksi.
Mutta silloin, kun annan miehen uppoutua pimppini sisälle, kyllä sen vaikutuksen huomaa joka aistillaan. Kerran yksi mies lauetessaan purskahti onnen kyyneleisiin. Kysyin häneltä mikä on, ja hän vastasi olevansa onnellinen ensi kertaa elämässään.
Vastaus aloittajan kysymykseen: pimppini vaikutus on valtava, revolutionaarinen.
Ajattelitko hyödyntää pimppiäsi maailmanvallankumouksen toteuttamiseen? Naisten tekemä kumous voisi olla virkistävä poikkeus historian lehdille, koska kaiken karvaiset partaradikaalit ja nahkalätsävilenit alkavat jo kyllästyttää.
"Ajattelitko hyödyntää pimppiäsi maailmanvallankumouksen toteuttamiseen?"
Pimppini ei ole vallanhaluinen, ahne eikä ylimielinen. Pimppini on herkkä, pehmeä ja hyväsydäminen. En myöskään voi "hyödyntää" pimppiäni ylipäätään mihinkään, koska pimppini on arvo sinänsä, päämäärä itsessään eikä välinearvoinen olio.
Saako vieraatkin silittää?
Muuttuu vähäksi aikaa. Sen kun menettää, palaa taas siihen vanhaan todellisuuteen jossa sitä ei ole tarjolla. Menee ehkä puoli vuotta tai vuosi niin kaikki on ennallaan, sen verran kestää kun se ei ole enää tuoreessa muistissa ja on palauduttu siihen missä oltiin.
Eli siis on hyväksytty että olen tässä, eikä muuta tule olemaan.
Se on meillä pojat sama asia naisilla on kerran huora, aina huora. Meillä käänteisenä sama asia. Jos joskus on vahingossa onnistunut, ei tee poikkeusta. Kerran ätmi, aina ätmi. Ei se saatana vaikuta edes yrittää vaikka pientä kokemusta onkin, ei se muuta mitään!
Siinä tulee se max puolen vuoden (käytännössä kuitenkin muutaman kuukauden) aikaikkuna, jonka sisällä on mahdollista yritää muuttaa elämäänsä muutenkin. Kannattaa käyttää se hyödyksi ja pyrkiä a-tasolta k-tasolle. K-tasollakaan ei kannata vielä huokaista helpotuksesta, sillä siitä on mahdollista ajautua takaisin a-tasolle.
Juu ei sitä sen kauempaa kestä. Itseluottamus on katoavaista.
Paluu nollapisteeseen tapahtuu sen muutaman kk:n aikana, jos ei uutta äksöniä ole ilmaantunu. Ja kuten tiedämme, sieltä pohjalta ponnistaminen on oikein helppoa...
Itse uskon, että itseluottamukseni nousee merkittävästi jos saan pillua. Silloin tiedän, että kelpaan edes jollekin naiselle ja uskaltaisin varmaan lähestyä naisia jälleen. Toisaalta kun en varmastikaan saa sitä pillua niin meno jatkuu normaalisti ihmisrauniona, joka kulkee yksin pimeillä kujilla huppu päässä ja katse tiukasti maassa.
Pimpansaanti on kuin tapahtumahorisontin ylitys mustan aukon läheisyydessä. Alkaa tapahtua outoja ja selittämättömiä asioita kuten että mies muuttuu AT-traktorista attraktoriksi ja siirtyy madon avulla Einstein-Rosen -sillan yli toiseen rinnakkaistodellisuuteen missä onkin yhtäkkiä haluttu naisten silmissä. Elämä muuttuu täydellisesti koska mies on nyt pysyvästi tuon musta aukon vaikutuspiirissä josta tiettävästi paluuta ei ole. Mies myös uudistuu täydellisesti koska on kuin uusi mies - halutumpi ja kiinnostavampi versio edellisestä. Fyysisesti hymyilevä ja henkisesti hyräilevä. Kaikki pimpan ansiota joka ennen oli outo, saavuttamaton ja pelottavakin luonnonilmiö mutta joka saannin jälkeen on paljastanut (valaistanut) pimeimmätkin salaisuutensa.
Kaikki on sen jälkeen pelkkää auringonpaistetta ja sateenkaaria.
https://www.youtube.com/watch?v=gM-Vn_IZHx8
Kyllähän se muistan, että kun sain ensimmäisen kerran, jokin tuntui muuttuneen. Osin ehkä senkin takia, että sitä sai odottaa liiankin pitkään.
Sain ainakin itseluottamusta rutkasti, ja toinen kerta (eri nainen kyseessä) tuli melko pian, samoin kolmas jne.
Tosin ei se tietenkään kaikkia ongelmia ratkaissut ja nälkä kasvoi syödessä. Jollakin tapaa siihen jäi koukkuun.
on edessä vain suuri tyhjyys.
Post coitum omne animal triste est sive gallus et mulier.
sen jälkeen on uusi karvainen ystävä se paras kaveri
SItä muuttuu mieheksi heti kun saa pimppiä
Nikamat napsuvat kun ryhti suoristuu. Notkopolvet oikenevat ja pullonpohjat tippuvat laseista. Unohda Harry Potter ja Taru sormusten herrasta, olet nyt mies ja luet vain tosimiesten kirjoituksia: Ernest Hemingwayta ja Ian Flemingia. Jätät limuviinat taaksesi ja juot tästä lähtien ainoastaan viskiä tai konjakkia. Jätät nettifoorumit taaksesi sillä tosimies viestittelee vain äidilleen ja rakastetulleen rintamalta.
En ajatellut etukäteenkään minkään muuttuvan kun saan pillua ja ei tosiaan muuttunut nyt kun kesällä sain ekan kerran 28 vuotiaana..
haluan pitkän suhteen kivan naisen kanssa, joka jäi edelleen haaveeksi