Mitä nyt teen :( On sujunut hyvin tämä painonpudotus jo pitkään, mutta nyt kolkuttaa armoton ahmimiskohtaus ovella! Olen koittanut selättää sitä vedellä ja lenkkeilyllä ja lukemalla terveyslehtiä ja tekemällä jotain mikä vie ajatukset pois syömisestä mutta ei se auta :( Olen syönyt päivän kalorit. Itkettää - ahdistaa - vatsassa velloo.
APUA!!!! Ahmimiskohtaus tulossa
Pisst
3
144
Vastaukset
- Tiedän tunteen :)
siksi olen lopettanut laihduttamisen. Kaikki lähtee korvien välistä. Joillekkin ruoka on polttoainetta ja joillekkin se on huumetta ja koko elämä.
- Söin kanssa
4 jäätelötuuttia. En pysty edes yhtäkään päivää olla ilman makeaa. Elimistö menee aivan heikkoon tilaan ja aivot huutavat syömään kaikkea mahdollista tilalle.
- 20+13
Kello 17 olet syönyt jo päivän kalorit? Koita jakaa niitä niin että illemmallakin on "lupa" syödä jotain, jos vain mahdollista :) jos kerran repsahdat, ei se maailmaa kaada! Huomenna on uusi päivä ja uusi mahdollisuus tehdä kaikki oikein!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 303928
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131879Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631334Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951276Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.671146Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A51011- 47921
Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti331884En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?39872Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥26871