Palstan hienoimmat tyypit

tyyppi 1

Keitä he ovat ja miksi ne ei saa naisia/miehiä?

16

235

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Dark of the Dark

      Darkkis, DarkFear ja Fearin Dark. On hieno mies. Ei saa naista, koska siitä joku kuitenkin ajattelisi jotain negatiivista.

      • faktajuttu1

        Saa senkin edestä munaa!


      • faktajuttu1 kirjoitti:

        Saa senkin edestä munaa!

        Ja mä kun en olekaan mikään vitun homopersehuorahinttari, että tiedäkin sä vitun perseaivo vittu se saatana!!!!!!

        Sä sitä itse vittu varmaan oletkin joku saatanan hinttipersehuora ja miesten perseitä nussiva umpihomo!!!!!!


    • 16+6

      Minä ja koska oon työtön.

    • ATM-ATM

      Tässä neljä keissiä:

      DarkFear

      - mukavan oloinen silloin kun ei vaahtoa fobioista, hiuksista, yksiöistä ja homopersehuorahinttareista. Ikävä kyllä 99% ajasta menee vaahdotessa fobioista, hiuksista, yksiöistä ja homopersehuorahinttareista. Ei ole kavereita koska ei käy ulkona. Ei käy ulkona koska ei ole kavereita. Niinpä niin

      Gentle Man

      - hyvin fiksun oloinen, oikein kiltin tytön unelmamies. Mutta niin vaaraton että kiltti tyttökin nukahtaisi matkalla kirkkoon. Jos olisi edes vähän tyhmempi, saattaisi päästä tai suostua aisuriksi. Luultavasti haluaa fiksun modernin naisen, mutta fiksu nainenkin haluaa kunnon miestä eikä tuollaista onnetonta vässykää joka paasaa jostain puvuista ja kiiltonahkakengistä

      stellaria 81

      - älykkään ja mukavankin oloinen nainen...lapseton, naimaton, ei älyttömiä vaatimuksia, kaikki noin paperilla kohdallaan. Tykkää ulkoilusta, liikkuu eli kroppa lienee kunnossa. Melkoinen saalis. Mutta se burgerointi pilaa kaiken. Jos käyttäytyminen livenä on 10% niin burgerimaista kuin palstalla, karkoittaa tämä miehet kuin Raid hyttyset

      helka

      - viime aikojen sarkastisista, ilkeistä ja ätmejä pilkkaavista teksteistä huolimatta fiksun oloinen nainen...ehkä hauskakin face to face. Ikävä kyllä elää 40v naisten kuvitelmassa jossa mielestään hyvin toimeentuleva keskiluokkainen konttorirotta vaatii statuksen perusteella tasoistansa miestä, unohtaen että statuksella on arvoa vain miehille, naisen valttien ollessa nuoruus, kauneus, naimattomuus ja lapsettomuus. Koska 50 peruspena ei kelpaa, tulee jäämään ilman

      • 5+18

        Ei mua ainakaa stellaria mihinkää karkottais :D jos nyt ensin jotenkin sen löytäis.


      • Gentle Man

        "Gentle Man

        - hyvin fiksun oloinen, oikein kiltin tytön unelmamies. Mutta niin vaaraton että kiltti tyttökin nukahtaisi matkalla kirkkoon. Jos olisi edes vähän tyhmempi, saattaisi päästä tai suostua aisuriksi. Luultavasti haluaa fiksun modernin naisen, mutta fiksu nainenkin haluaa kunnon miestä eikä tuollaista onnetonta vässykää joka paasaa jostain puvuista ja kiiltonahkakengistä"

        Vaikka kiltin miehen nukkumaanmenoaika onkin ollut jo aikoja sitten, minun on pakko kommentoida tätä. Ennen kuin arvostelee muita, kannattaisi ehkä harkita millaisia väitteitä sitä esittää.

        Eli kiiltonahkakengät vain frakin kanssa. Muissa tilanteissa Oxford-kengät tai arkisemman vaatetuksen kanssa Derbyt antavat huomattavasti paremman kuvan herrasmiehestä joka näkee vaivaa kiillottaakseen kenkänsä itse.


      • Jaa, no harvemmin sitä edes pääsee ihan täpöllä burgeroimaan, kun miehet pysyttelee riittävän kaukana muutenkin.


      • "vaatii statuksen perusteella tasoistansa miestä, unohtaen että statuksella on arvoa vain miehille"

        Väärin. Olen moneen kertaan täälläkin huomauttanut, että kenelläkään ei ole varaa _vaatia_ toisilta ihmisiltä jotain. En voi vaatia miehiä/jotain tiettyä miestä olemaan tietynlainen.

        Sen sijaan voin etsiä kunnes löydän ihmisen, joka kolahtaa.

        (Omasta mielestäni haen kyllä ihan /-50 peruspenaa; ei ole ulkonäkövaatimuksia, omaisuudesta tai palkansuuruudesta puhumattakaan.)


      • Kympin Nainen

        No tuohan nyt on ihan itsestäänselvyys, että Gentle Man esittää vaaratonta. Ja siksi on luultavasti vaarallisin kaikista. Hai delfiinin valepuvussa ehkäpä :)


      • Gentle Man
        Kympin Nainen kirjoitti:

        No tuohan nyt on ihan itsestäänselvyys, että Gentle Man esittää vaaratonta. Ja siksi on luultavasti vaarallisin kaikista. Hai delfiinin valepuvussa ehkäpä :)

        "No tuohan nyt on ihan itsestäänselvyys, että Gentle Man esittää vaaratonta. Ja siksi on luultavasti vaarallisin kaikista. Hai delfiinin valepuvussa ehkäpä :)"

        Hassua kyllä, eilen minulle sanottiin jotain tuon suuntaista. Ottaen huomioon ettei tilanteessa menty halailua pidemmälle, väittäisin yhäkin olevani delfiini siinä haiporukassa :)


    • godsavetheicequeen

      Kokoomuslainen jääkuningatar kiskisu tietenkin. Elämä on varmasti helppoa kun ei kykene tuntemaan mitään ja maapallo on täynnä pelkkiä objekteja.

      • Porn Queen

        Kiskisu ei halua miestä, koska miehet on pornosikoja, jotka haluaa tehdä pornojuttuja sängyssä.


      • Sosiopaatti much ?

        Sen mukaan ei myöskään ole väärin/valehtelua jos nainen tekee isyyspetoksen miehelle.

        Koska jos mies saa seksiä niin naisella on silloin oikeus esim. lopettaa ehkäisyn käyttö kertomatta miehelle mitään siitä.

        Sillä taas ei ole mitään väliä vaikka nainenkin saa seksiä siinä samalla, koska tasa-arvoa on että nainen saa kaikkea mieleistään enemmän kuin mies.

        Joten tuo diagnoosisi "jääkuningatar ja objektit" sopii aika hyvin kuvaan.

        Tällöinhän mies on vain objekti jolta saa seksiä ja lapsen.


      • totuus tulee nyt
        Sosiopaatti much ? kirjoitti:

        Sen mukaan ei myöskään ole väärin/valehtelua jos nainen tekee isyyspetoksen miehelle.

        Koska jos mies saa seksiä niin naisella on silloin oikeus esim. lopettaa ehkäisyn käyttö kertomatta miehelle mitään siitä.

        Sillä taas ei ole mitään väliä vaikka nainenkin saa seksiä siinä samalla, koska tasa-arvoa on että nainen saa kaikkea mieleistään enemmän kuin mies.

        Joten tuo diagnoosisi "jääkuningatar ja objektit" sopii aika hyvin kuvaan.

        Tällöinhän mies on vain objekti jolta saa seksiä ja lapsen.

        Olet ymmärtänyt väärin. Ei läheskään aina kun mies saa seksiä, nainen saa yhtään mitään (korkeintaan sen lapsen). Enemmän naiset seksiä joutuu antamaan velvollisuudentunnosta ja miehen miellyttämisen takia eikä nainen siinä mitään saa. Korkeintaan saa sen lapsen.


    • Mies31v.

      Minä.

      Hämärän Rajoilta.

      Reipas Mies.

      Kirjoitin myös hienosti ja kivasti näistä kahdesta, mutta suoli24 oireili ja ja kaikki meni siinä. Saatana!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mieleni harhailee sinussa

      Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei
      Tunteet
      15
      3815
    2. Jännitän sinua J mies

      Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.
      Ikävä
      126
      1444
    3. Toivotko, että

      hän tulisi juttelemaan sinulle, vai lähestytkö mieluummin itse?
      Ikävä
      93
      1298
    4. Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa

      "Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli
      Maailman menoa
      312
      1236
    5. Kuinka kauan kesti että ihastuit

      Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi
      Ikävä
      60
      1165
    6. Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti

      Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk
      Ikävä
      72
      1120
    7. Taposta murhaksi

      Mitä tästä tapauksesta tiedetään?
      Kajaani
      44
      1075
    8. Tunneälyä testaamaan!

      Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/125
      Lesbot
      3
      951
    9. Vaikutat tosi mielenkiintoiselta ja

      paksulta. 😂 m - n
      Ikävä
      86
      885
    10. Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?

      En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?
      Ikävä
      48
      828
    Aihe