Julkisella 'esimies',työntekijä kiusanut /vainonut ,kuten kiusattusanoo toistakymmentä vuotta ja asiaan ei ole puututtu,psykologi työterveyslääkärin tämä 'kana'on käärinyt ympärille. Nyt uhri sanoo hyvin menevän vaikka kesän alussa tekevän irtisanomislapun. Uhri tekikin täyskäännöksen ja jätti perheen ja kehuu työpaikalla menevän hyvin.Näin tämä skitso sai uhrinsa loukkuun. Työnantaja voimaton ,mitä pitää tehdä että tällaiset tyypit saadaan pois muuten kun ampumalla? Läheltä seurannut järkyttävää tuhoamista.
Pirullinen homma
soveltuvuustesti pakolli
0
133
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614368KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1483139Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo472458Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?482370- 982025
- 241883
- 301606
- 231602
- 1531445
- 341233