Ulkkarit on saanut aina suominaisilta

http://www.hs.fi/sunnuntai/Kiitos Leena että annoit australialaiselle miehelle 80-luvulla/a1408687077903
988
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kuten tuolla toisessa ketjussa jo kirjoitettiin, niin me suomi naisethan olemme niin kamalan järkyttävän rumia, että suomi miehet eivät meitä edes haluaisi. Turhahan silloin on valittaa siitä, että naimme mieluummin ulkomaalaisia, eikö niin? Kun kerran emme kuitenkaan olisi kelvanneet.

Tuon jutun jälkeen on turha myöskään valittaa, että naisia saa vain rahalla ;)

Äänestä
  • Kaikki naiset on huoria, koska ne pihtaa.

    Äänestä

  • Suomalainen mies saa naista lähinnä vain rahalla.

    Äänestä

  • 20% stadin naisista oli maksullisia. Nyt periaatteessa tilanne on sama, mutta maksua ei enää peritä.

    Äänestä

Joku suoli24:lta käynyt siellä, kylläpä nauratti se atm-ktm -viesti. Luuleeko kirjoitaja kenenkään ymmärtävän sitä normaalimaailmassa :D

Äänestä

Tyttäreni jatkaa sitä minkä' äitinsä aloitti.

Äänestä

Ja sitten nää ihmettelee miksi niitä huoritellaan :(

Äänestä
  • Huora ottaa rahaa. Tässähän nainen ei halunnut edes ilmisia ruokia/ juomia

    Äänestä

  • Jutfd4;, kirjoitti:

    Huora ottaa rahaa. Tässähän nainen ei halunnut edes ilmisia ruokia/ juomia

    Ja sitten vielä huuli pyöreänä taivastellaan miten Suomen talous on ihan kuralla. Ei mikään ihme, jos naistemme bisnesosaaminen on tätä luokkaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilmaisiksi kirjoitti:

http://www.hs.fi/sunnuntai/Kiitos Leena että annoit australialaiselle miehelle 80-luvulla/a1408687077903

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu