Siwan myyjä kysyi multa papereita eli henkkareita vaikka olin siltä kaljaa ostanut suunnillee 139 kertaa ennen. Olen n 10 v yli taysi ikäisyyden kuitenkin ja siltin se kehtasi papereita kysyä. Satun tietämään että se seurustelee jännämiehen kanssa koska olen nähnyt sen pari kertaa baarissa. Sanoin sille suoraan että tiedän että sun ei tarvii kostaa asiakkaille sitä että sun miehes hakkaa sinua. Muija meni punaiseksi ja hämilleen ja sanoi vaan summaa että mitä maksan sille ja sanoin sille että sun pitää jättää se äijä heti. Otin kaljat jä hävisin ulos.
Naiset ei varmaan udskalla puhua suoraan asioista. Joskus olin ihastunut yhteen naiseen jolla oli myös jännämies ja sanoin sille naiselle suoraan asiat. Nainen oli vaan että joo joo, mutta rakastui juoppoon kuitenkin.
Naiset ei varmaan udskalla puhua suoraan asioista. Joskus olin ihastunut yhteen naiseen jolla oli myös jännämies ja sanoin sille naiselle suoraan asiat. Nainen oli vaan että joo joo, mutta rakastui juoppoon kuitenkin.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Entäs jos se sinulta poikkeuksellisesti kehtasi kysyä papereita nähdäkseen nimen kun oli kiinnostunut ja haluaa jännämiehestä eroon, tuolla kommentillasi nyt sitten murskasit sen myyjän kaikki haaveet siitä että veisit sen pois pahasta suhteesta.
Ei ne aina näköjään rakastu juoppoihin. No jos 140kerralla käyt ostamassa sitä kaljaa niin kai voidaan puhua juoposta.
Ja papereita kysyi koska on kiinnostunut sinusta. Tyypillinen parisuhdetörkeilyä kokenut kalastelija siis.
Mielenkiintoisia jatkoja jäämme jännittämään.