vaimolle isoa

mikael67

meillä on tominu hienosti avoin suhde,paitsi meillä vaimo käy vieraissa ja välillä katson kun vaimo nauttii.,minua kiihottaa kun vaimoni saa isoa,josta nauttii,kun itsellä on pieni.jvaimoni on kaunis ja seksikäs ja paljon nuorempi,mutta meidän rakkaus suhde ei ole kärsiny vaimon vierais käynnistä,vaan vaimo on iloisempi ja meidän keskenäinenki seksi on tullut paremmaksi. vaimoni on hyvin seksuaalinen,ja rakastaa minua paljon vieraat,miehet ei kiinnosta häntä kuin seksi mielessä ja saada isoa nautintoa. mutta kaikille avoin suhde ei käy,täytyy olla hyvä suhde,luottamusta,ei saa olla mustasukkainen luonne.

4

1247

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Älä unta näe.

      Tasostasi ilmaista asia on helppo päätellä ettei sinulla ole edes tyttöystävää. Tai oikeammin ajatellen on mutta se ei ole luonnollinen. Pumpattavasta Barbarasta kukaan mies ei voi olla mustasukkainen.

      • mikael67

        onko sulla useinki epäillä täällä sanomisia,miksi minä täällä paskaa jauhasin,oon ollu 7vuotta naimisissa kauniin naisen kanssa, ja minä en ole mustasukkainen luonne kuten sinä olet,ja siks joudut tyytyy pumpattavaan barbaraan,tai rumaan läski naiseen.


    • ztxcybinm

      Yksi asia on tottakin puheessasi. Sinulla on pieni.

    • runcutus

      Minulla on avon suhre. En runkuttele enää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      125
      1502
    2. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      110
      1262
    3. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      136
      1132
    4. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      55
      1101
    5. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      72
      793
    6. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      100
      776
    7. 34
      748
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      25
      746
    9. Lautturin poliisipiiritys

      Mitä Lautturilla yöllä tapahtui
      Huittinen
      9
      655
    10. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      26
      629
    Aihe