Eikös tämän pikkasen ylimielisen ja töykeän leidin olis jo hyvä aika poistua julkisuudestakin. minna on jo näyttänyt osaamistaan ja antanut kaikkensa.?? ja mennä oikeisiin töihin. uusia nättejä pihkaniskattereja tulee.Minna on pikkasen myös leuhka daami.kin.
Minna Kauppi
7
839
Vastaukset
- Asikkalan raikasta
ettei olis minna niitä ilman omia sisaruksia kasvaneita diivoja??
- Pete Pihkaniska
Ylimainostettu ,ei edes kaunis.
- 15vsuunnistajatyttö_
Ylimainostettu? Ruma? Jokatapauksessa mahtava urheilija ennenkaikkea suunnistaja :) mutta te, jotka ette lajia harrasta ette sitä tajua. Oma on ongelmanne. :)
- kuka määrää
Uusi Immo Kuutsa...
Immo aikoinaan vaati Marjatta Kajosmaata lopettamaan hiihtämisen ja antamaan mukamas nuoremmille tytöille mahdollisuuden. Tosiasiassa Kajosmaa voitti nuorempansa mennen tullen, mutta sattui edustamaan TUL:a ja kun Immo itse oli patamusta porvari niin... - siipi Weikot!
Nui n 30 neiti naiset ovat aikas koppavia ja sinkkujakin. harva normaali mies taluttelee alttarille sin saarelan. johanna tuhinaisen.kalinaisen hennan kaa.saati lenita airsiton. ovat loppumetreillä liiaksi miehiäkin.munaa löytyy koppavuuteen asti.
- Piivaset hillut.
Voittajat vain muistetaan! ja pikkasen kiukkupäät?
- pihkaaniskassa
No hyvä päätös minnalta,JOS? Itse tajuaa poistua huipulta ja JULKISUUDELATAKIN .kiukkunen 32 v ja toinen samanmoinen on tarja halonen kiukkua riittää.harmi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1881305
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138893- 85842
- 51748
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?50711Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t250609Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä311590Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55579- 53564
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7560