Tyttäreni menetti aikanaan impeytensä

Koulun tupakkapaikan kovikselle joka välitunneilla työnsi poikani päätä vessanpönttöön.
370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En usko. Saletisti menetti sen jollekin karvakädelle.

Äänestä

Sitten ymmärrämme, miksi pojastasi kasvoi pönttöpää.

Äänestä

Mahtaako Timppa tietää pitääkö hänen tyttärensä pillunsa posliinina, siistittynä vai antaako rehottaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isä Timppa kirjoitti:

Koulun tupakkapaikan kovikselle joka välitunneilla työnsi poikani päätä vessanpönttöön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu