DarkFear = viallinen mies

Palstan pitkäaikainen vakiohäirikkö nimimerkki DarkFear onkin kirjoitellut täällä jo monen vuoden ajan näitä omia väkivaltafantasioitaan ja kertonut siitä, kuinka palstalaisia pitäisi lyödä kirveellä päähän.

DarkFear onkin jo yli kolmekymppinen mies, mutta hänellä sitä ei ole ollut koskaan minkäänlaisia naissuhteita, eikä hän varmaan tule koskaan edes naimisiin tai parisuhteeseen pääsemään sen oman surkeutensa takia.

Täytyy kyllä olla todella viallinen mies kyseessä, kun ei ole koskaan minkäänlaisia naissuhteita hänellä ollut ja sitten kun vielä se hänen päänuppinsa näyttää noiden hänen kirjoituksensa perusteella todella pahasti heittävän. Selvästi joku mielenterveysongelmainen häirikkö tämä DarkFear kyllä on, sen on kaikki hänen sairaat kirjoituksensa täällä aina todistaneet.

Ei sitä kyllä noin onnetonta ja surkeaa tapausta voi edes mieheksi sanoa.

Tosin saattaa kyllä olla myös kyse siitä DarkFearin homoudesta, mutta kun hän ei vaan taida olla itse sitä omaa homoseksuaalisuuttaan hyväksynyt.

DarkFear on myös niin totaalinen surkimus ja luuseri, että hän ihailee ja hehkuttaa täällä aina joidenkin Keski-Euroopan maiden kulttuuria ja paremmuutta, mutta sitten hänellä ei kuitenkaan ole itsellään edes kanttia muuttaa mihinkään tällaiseen maahan asumaan.

Mitäs sitä DarkFear mihinkään muuttamaan, kun on vaan helpompi itkeä ja valittaa tällä palstalla niistä samoista asioista aina vuodesta toiseen. Varmaan hän kirjoittaa vielä kymmenen vuoden päästäkin tällä palstalla näitä samoja juttuja, ellei sitten ole joutunut johonkin suljetulle osastolle niiden mielenterveysongelmiensa takia.
47380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 47

Vanhimmat

I approve this message!

Äänestä

Hyvä teksti, vaikka onkin lähes DarkFearin itse kirjoittama

Äänestä

Darkkiksen väkivaltafantasioita:

"Kyllä sitä sua pitäisikin lyödä vittu kirveellä päähän ainakin 500 kertaa peräkkäin, niin saataisiin sut vittu kuolemaan ja päästäisiin tollaisesta sun kaltaisesta vitun paskajätekasasta vittu kokonaan eroon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

Äänestä

DarkFear = DarkQueer

Äänestä

Uskon, jos DarkFearista päästäisiin eroon niin tämä olisi paljon mukavempi paikka keskustella

Äänestä

Tosta homoudesta, ihmettelen miksi se niin voimakkaasti reagoi siihen? En usko että se siellä risteilyllä on mitään miehen kanssa tehnyt mutta se kiihkeys millä se homoista kirjoittaa pistää kyllä miettimään. Onko sillä joku puoli itsessä mitä se ei pysty myöntämään ja siksi ylireagoi kaikkeen homouteen liittyvää?

Äänestä
  • En minäkään uskonut, että se homo on ennen kuin se alkoi riehumaan ja haukkumaan homoja muka siksi, ettei häntä itseään sellaiseksi luultaisi. Oikeastaan siis ihan itseaiheutettua nuo homoepäilyt. Nyt olen varma, että DarkFearilla on ainakin jonkin verran homoseksuaalisia taipumuksia, vaikkei ehkä ihan 100% homo olisikaan.

    Äänestä

  • GayFear kirjoitti:

    En minäkään uskonut, että se homo on ennen kuin se alkoi riehumaan ja haukkumaan homoja muka siksi, ettei häntä itseään sellaiseksi luultaisi. Oikeastaan siis ihan itseaiheutettua nuo homoepäilyt. Nyt olen varma, että DarkFearilla on ainakin jonkin verran homoseksuaalisia taipumuksia, vaikkei ehkä ihan 100% homo olisikaan.

    Mä taas kuulin juttua että se on 110% homo.

    Äänestä

  • Darkkiksella on noita neuroosioita enemmän kuin tusina. Jostain syystä saa kauheita raivokohtauksia, jos joku väittää hänen asuvan yksiössä! Se tuntuu olevan verisin loukkaus minkä voi tehdä

    Äänestä

Sä kun et tiedä musta ja mun elämästäni yhtään mitään, joten sun on aivan turha koittaa tehdä siitä muka jotain oletuksia, kun nämä sun oletuksesi näyttävät koko ajan väärin vaan menevän.

Mulla ja naisasialuuserilla on ainakin se ero, että mulla ne kaikkein parhaat nuoruusvuodet ovat vielä edessäpäin, toisin kun naisasialuuserilla, joka on ihan itse myöntänyt sen oman nuoruusikänsä olevan jo täysin takanapäin.

Lisäksi mä olen myös normaali ja tervejärkinen ihminen, toisin kun naisasialuuseri, joka haaveilee täällä jatkuvasti viattomien ihmisten tappamisesta.

Äänestä
  • etkä jätäkään palstaa?

    Äänestä

  • Onks tää sun perjantai-illan huippukohta että haukut täällä ihmisiä kusiaivoksi ym.

    Olitko Pride-kulkueessa perseposket paljaana marssimassa ?

    Äänestä

  • "mä olen myös normaali ja tervejärkinen ihminen"

    :DDDDDDDDDDDDddddddddd

    Äänestä

  • "Mulla ja naisasialuuserilla on ainakin se ero, että mulla ne kaikkein parhaat nuoruusvuodet ovat vielä edessäpäin, toisin kun naisasialuuserilla, joka on ihan itse myöntänyt sen oman nuoruusikänsä olevan jo täysin takanapäin."

    - Miten ne nuoruusvuodet voi naisluuserilla olla takanapäin mutta sinulla vielä edessä kun NAL on itseasiassa sinua jopa hieman nuorempi (syntynyt v.-83 kun sinä olet syntynyt -82).

    Tietääkseni Naalilla hiuksetkin pysyvät päässä ilman Fina-tabuja, hän on "hieman" sinua lihaksikkaampi ja vahvempi saliharrastuksensa ansiosta ja omien sanojensa mukaan häntä luullaan usein jopa ikäistään paljon nuoremmaksi.

    Ja sinähän pidät sitä baareissa ja laivaristeilyllä käymistä parhaiden nuoruusvuosien oleellisimpana sisältönä. Mites on kun naisasialuuseri taitaa käydä kavereineen baareissa joka viikonloppu mutta sinä tuskin tulet pääsemään niihin koskaan? :D

    "Lisäksi mä olen myös normaali ja tervejärkinen ihminen, toisin kun naisasialuuseri, joka haaveilee täällä jatkuvasti viattomien ihmisten tappamisesta."

    - Olet useamman vuoden takaisissa viesteissäsi maininnut että mielenterveytesi horjui jo nuorella iällä ja sinut on vasten tahtoasi passitettu psykiatrinkin puheille. Ja haaveilethan sinäkin muiden ihmisten tappamisesta kuten niiden sinun kotiseutulaistesi. Eli et sinäkään mikään ihan normaali ja tervejärkinen ihminen ole.

    Äänestä

  • Mies-21v kirjoitti:

    "Mulla ja naisasialuuserilla on ainakin se ero, että mulla ne kaikkein parhaat nuoruusvuodet ovat vielä edessäpäin, toisin kun naisasialuuserilla, joka on ihan itse myöntänyt sen oman nuoruusikänsä olevan jo täysin takanapäin."

    - Miten ne nuoruusvuodet voi naisluuserilla olla takanapäin mutta sinulla vielä edessä kun NAL on itseasiassa sinua jopa hieman nuorempi (syntynyt v.-83 kun sinä olet syntynyt -82).

    Tietääkseni Naalilla hiuksetkin pysyvät päässä ilman Fina-tabuja, hän on "hieman" sinua lihaksikkaampi ja vahvempi saliharrastuksensa ansiosta ja omien sanojensa mukaan häntä luullaan usein jopa ikäistään paljon nuoremmaksi.

    Ja sinähän pidät sitä baareissa ja laivaristeilyllä käymistä parhaiden nuoruusvuosien oleellisimpana sisältönä. Mites on kun naisasialuuseri taitaa käydä kavereineen baareissa joka viikonloppu mutta sinä tuskin tulet pääsemään niihin koskaan? :D

    "Lisäksi mä olen myös normaali ja tervejärkinen ihminen, toisin kun naisasialuuseri, joka haaveilee täällä jatkuvasti viattomien ihmisten tappamisesta."

    - Olet useamman vuoden takaisissa viesteissäsi maininnut että mielenterveytesi horjui jo nuorella iällä ja sinut on vasten tahtoasi passitettu psykiatrinkin puheille. Ja haaveilethan sinäkin muiden ihmisten tappamisesta kuten niiden sinun kotiseutulaistesi. Eli et sinäkään mikään ihan normaali ja tervejärkinen ihminen ole.

    No ei sillä iällä ole sen suuremmin mitään merkitystä, sillä naisasialuuseri on itse myöntänyt sen nuoruutensa olevan jo ohitse. Mä taas oon itse sitä mieltä, että ne kaikkein parhaat nuoruusvuodet ovat sitten yli kolmekymppisenä ja näinhän se asia just on!!!!!! Joten mä en tarvitse tähän asiaan mitään toisten ihmisten neuvoja, koska mä kyllä tiedän sen ITSE KAIKISTA PARHAITEN, että missä iässä ne kaikkein parhaat nuoruusvuodet oikein ovat mun elämässäni!!!!!!

    Eikä silläkään ole mitään merkitystä, että minkä avulla ne hiukset päässä pysyvät, kunhan vaan pysyvät, sillä onhan se hyvälaatuinen ja tuuhea tukka kuitenkin se kaikkein tärkein asia siinä miehen ulkonäössä ja samalla myös yksi koko elämän tärkeimmistä asioista.

    Naisasialuuserilla ei varmaan edes tule koko ikää se tukka päässä pysymään, koska ahdasmielisenä persujunttina, suomiskininä, militaristipaskana ja kapeakatseisena fasistina kun hän ei hyväksy sitä fina-tabujen syöntiä, eikä myöskään suostu hiustensiirtoon koskaan menemään, niin hän tuskin tekisi yhtään mitään niiden hiustensa päässä pysymiseksi.

    Saattaa hyvinkin olla naisasialuuseri joskus neljäkymppisenä jo vaikka pahasti kaljuuntunut, kun mä sen sijaan en ole, koska syön fina-tabletteja ja kannatan myös sitä hiustensiirtoon menemistä, sillä olenhan mä sentään nykyaikainen ja suvaitsevainen EUROOPPALAINEN MIES, enkä mikään naisasialuuserin kaltainen ahdasmielinen paska-aivo ja militaristijuntti!!!!!!

    Eipä se naisasialuuseri taida edes saada mitään irti niistä baarireissuista, kun tarvii joka kerta vaan valittaa tällä palstalla niistä samoista asioista ja haaveilla siitä viattomien naisten tappamisesta, joten eipä ole tollaisella vitun mielisairaalla paskapäällä edes se päänuppi ihan kunnossa.

    Niin ja mä kyllä ehdin käymään niissä baareissa sitten niiden parhaiden nuoruusvuosieni aikana, eli tässä muutaman vuoden päästä.

    Mun mielenterveyteni on täysin kunnossa ja se ei ole horjunut koskaan yhtään mitenkään ja mä kyllä tiedän kaikki omaan mielenterveyteeni liittyvät asiat itse kaikista parhaiten, joten sun on aivan turha koittaa tähän asiaan puuttua, kun sä et siitä yhtään mitään vittu ymmärrä!!!!!!

    Enkä mä ole kyllä koskaan haaveillut täällä yhtään kenenkään tappamisesta, toisin kun naisasialuuseri, että voit lopettaa tollaisen paskan puhumisen heti saman tien. Enkä ole kyllä varsinkaan koskaan mitään sellaista sanonut, että mä haluaisin muka tappaa niitä kotiseutuni ihmisiä. Ei se välien poikki meneminen tai muut riidat vielä tarkoita ainakaan mun kohdallani sitä, että mä haluaisin tappaa näitä kyseisiä ihmisiä.

    Varmaan sen vuoksi tällaisen kortin esiin vedit, kun sun ja naisasialuuserin sairaissa ja mielenterveysongelmaisissa päänupeissa sitä aletaankin vaan heti miettiä sitä toisten ihmisten tappamista, jos vähänkin tulee jotain ongelmia tai välit sattuu jostain syystä hieman huononemaan.

    Mutta totta kai sä pidät tässä keskustelussa just naisasialuuserin puolia, koska oot itsekin ihan samanlainen sairas paskapää ja haluat tietenkin olla kaikin puolin kaikessa mua vastaan, kun en ole samaa mieltä sun kanssasi, eli se onkin sulla varmaan se kaikkein suurin syy siihen, että miksi sä mua niin paljon täällä vihaat.

    Äänestä

Vähän aiheen ulkopuolelta, mutta mitä mieltä DarkFear olet parrasta miehellä? Saako olla vai, onko itselläsi?

Äänestä
  • Saa totta kai olla parta miehellä, miksei muka saisi? Niin tosin suomen armeija kun se on myös tässäkin asiassa niin ahdasmielinen ja suvaitsematon laitos, kun ei hyväksy miehillä partaa tai edes parran sänkeä, kuten ei hyväksy myöskään pitkiä hiuksia tai tänä päivänä hiuksia yleensä ollenkaan.

    Äänestä

  • dark-signs kirjoitti:

    Saa totta kai olla parta miehellä, miksei muka saisi? Niin tosin suomen armeija kun se on myös tässäkin asiassa niin ahdasmielinen ja suvaitsematon laitos, kun ei hyväksy miehillä partaa tai edes parran sänkeä, kuten ei hyväksy myöskään pitkiä hiuksia tai tänä päivänä hiuksia yleensä ollenkaan.

    Pidätkös sä DarkFear itse joskus partaa entä käytätkö silmälaseja?

    Äänestä

  • ............. kirjoitti:

    Pidätkös sä DarkFear itse joskus partaa entä käytätkö silmälaseja?

    No yleensä mulla on aina jonkin verran partaa tai ainakin sänkeä, kun kasvaa sen verran nopeasti, enkä viitsi joka päivä sitä ajaa ja mielestäni se sopii myös ihan hyvin pidemmän hiustyylin kanssa.

    Miksi muuten kysyt silmälaseista?

    Mietin tässä vaan sitä, että en ehkä viitsi vastata ihan kaikkiin ulkonäköä koskeviin kysymyksiin ihan oman yksityisyyteni takia.

    Äänestä

  • dark-signs kirjoitti:

    No yleensä mulla on aina jonkin verran partaa tai ainakin sänkeä, kun kasvaa sen verran nopeasti, enkä viitsi joka päivä sitä ajaa ja mielestäni se sopii myös ihan hyvin pidemmän hiustyylin kanssa.

    Miksi muuten kysyt silmälaseista?

    Mietin tässä vaan sitä, että en ehkä viitsi vastata ihan kaikkiin ulkonäköä koskeviin kysymyksiin ihan oman yksityisyyteni takia.

    Ei mulla mitään muuta syytä ole kun että haluaisin vähän pystyä kuvittelemaan että minkänäköisiä ihmisiä tällä palstalla kirjoittelee. Ilmeisesti sulla kuitenkin on silmälasit kun epäröit heti vastaamasta?

    Äänestä

  • .................. kirjoitti:

    Ei mulla mitään muuta syytä ole kun että haluaisin vähän pystyä kuvittelemaan että minkänäköisiä ihmisiä tällä palstalla kirjoittelee. Ilmeisesti sulla kuitenkin on silmälasit kun epäröit heti vastaamasta?

    No eipä sitä koskaan tämän palstan ihmisistä tiedä, sillä täällä kun ei oikein voi koskaan luottaa kehenkään.

    Äänestä

  • dark-signs kirjoitti:

    No eipä sitä koskaan tämän palstan ihmisistä tiedä, sillä täällä kun ei oikein voi koskaan luottaa kehenkään.

    No tuskin se sun yksityisyyttäsi vaarantaa jos kerrot että käytätkö silmälaseja?

    Äänestä


  • Ja hiusmallia... kirjoitti:

    On sillä. DarkFear kun on ulkonäöltään tämän miehen täydellinen kaksoisolento rillejä myöten:

    http://trialx.com/curetalk/wp-content/blogs.dir/7/files/2011/03/gcelebrities/Devin_Townsend-4.jpg

    Ja tiedoksi vaan sulle vitun ahdasmieliselle persujunttimilitaristipaska-aivolle vittu se, että mä kun en olekaan mikään tollainen vitun ruma ja kaljuuntunut ahdasmielinen PERSUPASKAJUNTTI, joka antaisi noin vaan suosiolla sen tukkansa kaljuuntua.

    Sitä kun on tänä päivänä myös hiustensiirrot keksitty, joita tehdään plastiikkakirurgeilla, mutta ethän sä vitun talvisodan juoksuhautoihin jämähtänyt ahdasmielinen ja kapeakatseinen militaristipersujunttipaska-aivohinttari sellaisista yhtään mitään vittu tajua!!!!!!!!!

    Sua sitä vittu pitäisikin lyödä vasaralla päähän, niin loppuisi siinä vittu sulla tollainen vitun paskan jauhaminen saatana!!!!!!!!

    Äänestä

  • dark-signs kirjoitti:

    Ja tiedoksi vaan sulle vitun ahdasmieliselle persujunttimilitaristipaska-aivolle vittu se, että mä kun en olekaan mikään tollainen vitun ruma ja kaljuuntunut ahdasmielinen PERSUPASKAJUNTTI, joka antaisi noin vaan suosiolla sen tukkansa kaljuuntua.

    Sitä kun on tänä päivänä myös hiustensiirrot keksitty, joita tehdään plastiikkakirurgeilla, mutta ethän sä vitun talvisodan juoksuhautoihin jämähtänyt ahdasmielinen ja kapeakatseinen militaristipersujunttipaska-aivohinttari sellaisista yhtään mitään vittu tajua!!!!!!!!!

    Sua sitä vittu pitäisikin lyödä vasaralla päähän, niin loppuisi siinä vittu sulla tollainen vitun paskan jauhaminen saatana!!!!!!!!

    yussfi nykii darkkiksen poninhännästä nylkyttäessään darkkista takaapäin..

    Äänestä

  • dark-signs kirjoitti:

    Ja tiedoksi vaan sulle vitun ahdasmieliselle persujunttimilitaristipaska-aivolle vittu se, että mä kun en olekaan mikään tollainen vitun ruma ja kaljuuntunut ahdasmielinen PERSUPASKAJUNTTI, joka antaisi noin vaan suosiolla sen tukkansa kaljuuntua.

    Sitä kun on tänä päivänä myös hiustensiirrot keksitty, joita tehdään plastiikkakirurgeilla, mutta ethän sä vitun talvisodan juoksuhautoihin jämähtänyt ahdasmielinen ja kapeakatseinen militaristipersujunttipaska-aivohinttari sellaisista yhtään mitään vittu tajua!!!!!!!!!

    Sua sitä vittu pitäisikin lyödä vasaralla päähän, niin loppuisi siinä vittu sulla tollainen vitun paskan jauhaminen saatana!!!!!!!!

    "Enkä mä ole kyllä koskaan haaveillut täällä yhtään kenenkään tappamisesta, "

    Äänestä

  • ............ kirjoitti:

    No tuskin se sun yksityisyyttäsi vaarantaa jos kerrot että käytätkö silmälaseja?

    Ei vittu se käyttää laseja. nyt kyllä keksin kuka DarkFear on. Se on yksi homo Turust ja sen koti on Lahdes.

    Äänestä

  • Totuus sinusta DF kirjoitti:

    "Enkä mä ole kyllä koskaan haaveillut täällä yhtään kenenkään tappamisesta, "

    Vaihtelevalla menestyksellä myös DarkFear on homo antaa mahdollisuuden parantaa hiusten halkomiseksi osoittautunutta geneerisyyttä.

    Äänestä

  • dark-signs kirjoitti:

    Saa totta kai olla parta miehellä, miksei muka saisi? Niin tosin suomen armeija kun se on myös tässäkin asiassa niin ahdasmielinen ja suvaitsematon laitos, kun ei hyväksy miehillä partaa tai edes parran sänkeä, kuten ei hyväksy myöskään pitkiä hiuksia tai tänä päivänä hiuksia yleensä ollenkaan.

    Parta voi vaikuttaa kaasunaamarin tiiveyteen. Siksi sitä ei sallita. Turvallisuuskysymys.

    Äänestä

  • Somalipeppu kirjoitti:

    Vaihtelevalla menestyksellä myös DarkFear on homo antaa mahdollisuuden parantaa hiusten halkomiseksi osoittautunutta geneerisyyttä.

    DF on mies mitä heteroin

    Äänestä

  • dark-signs kirjoitti:

    Saa totta kai olla parta miehellä, miksei muka saisi? Niin tosin suomen armeija kun se on myös tässäkin asiassa niin ahdasmielinen ja suvaitsematon laitos, kun ei hyväksy miehillä partaa tai edes parran sänkeä, kuten ei hyväksy myöskään pitkiä hiuksia tai tänä päivänä hiuksia yleensä ollenkaan.

    johtuuko siitä että kaltaistasi HC-ATM-KEHITYSVAMMAIS-ASPERGER-AUTISTIA ei suomen armeija hyväksy.

    Siviilihinttipalveluksenkaa et kelvannu. Olet samaa tasoa kielitaidottaman turvapaikanhakijan kanssa, olet Suomelle PELKKÄ KULU. Tai kai jotain hiluja siitä vanhuksien perseen pyyhinnästä maksetaan.

    Äänestä

On.

Äänestä

Mikä olisi viallinen nainen, visallinen nainen tietystikin.

Visallinen eli muovinainen, luottokortillinen.

t. Paholaisen Pappi.

Äänestä

Kikkeli meni pimppiin, sitte tuli DarkFear. Huonot parit sattu sukupuolielimille tässä lotossa.

Äänestä

Dark on kalju autistinen neitsytsetä.

Äänestä

Joku tyttöjen huvittava sanonta: opetelkaa käyttäytymään kunnollisesti.

Äänestä

DarkFear on häpeäksi ihmisrodulle.

Äänestä
  • Varissuolla ollaan samaa mieltä.

    Markku Näätä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Varissuolla ollaan samaa mieltä.

    Markku Näätä

    Darkkis=Peris

    Äänestä

Cobol
Suosikkijoukkue Jokerit Suomessa
Laitela sanoi:
Minun puolestani rys... Venäjän saisi sulkea pois kaikkien sivistysmaiden piiristä. Etsikööt siinä sitten kauppakumppaneita, heh. Kiinasta voi löytyä, mutta sille tielle lähtö käy venäläisten omaan nilkkaan, koska Kiina ei suostune, jos ei saa itselleen merkittävää hyötyä toisen kustannuksella.

Opetelkoot tavoille.
Ranska ja Saksa lähentyivät Venäjään, jun ongelmia tuli Trumpin USA:n kanssa. Jo sitä ennen Venäjä oli kovin aktiivinen sitoessaan EU-maita venäläiseen energiaan ja tietenkin EU-maiden omilla päätöksillä. Valitettavasti en kovin luottavainen ole EU:n osalta sen jälkeen, kun saksalainen, EU:n suurimman poliittisen ryhmän johtaja ja EU:n puheenjohtajaehdokas, keskustaoikeistolainen Manfred Weber pelattiin sivuun.

Weber EU:n oli puheenjohtajaehdokkaanakin tiukka Venäjän suhteen ja toi avoimesti esille sen, että Kreml haluaa tiukan otteen EU:sta. Vaikka kukaan ei todennut, että näin ei ole tai esittänyt päinvastaisia faktoja, Weber haluttiin sivuun, jotta suhteet Venäjään eivät vahingoitu ja jotta EU:n puheenjohtaja ei ole liian suuri virassaan.

Venäjään tulisi kohdistaa sellaisia pakotteita, jotka tuntuvat. EU:n ongelma on siinä, että niistä ei löydy yksimielisyyttä. Siksi Venäjän toimet jäävät lähes rankaisematta ja Venäjä tietää tämän.

Äänestä

Kuinka pitkä DarkFearin siitin on juhlakunnossa?

Vaikka mies on Asperger-autisti niin moni nainen tai tykkää pitkästä siittimestä vaikka ei myönnä. Toki paksuuttakin vaaditaan. Alle 14 sentin ympärysmitalla nauretaan päälle.

Jos siitin on iso, en näe ongelmaa terveeseen seksielämään vaikka naisten kanssa neitsyt on. Aina voi oppia ja tässä tapauksessa alistuvana pyllyyn ottajana ei tietenkää taidot voi riittää.

Veikkaan Yusufin olleen kukko tunkiolla ja laittaneen omat halunsa edelle seksissä. Näinköhän on oman ejakulaationsa jälkeen edes runkannu DarkFearia.

Se, että hän ottaa pyllyyn tietenkin kertoo että DarkFear on alistuva homo, mutta jos omien sanojensa mukaan on hetero ni annan toivoa seksille naisten kanssa.

Myyhän ne kehitysvammasetki nykyään seksiä. Jos DarkFear maksaa jonkun vuokran sillä on se palvelus veronmaksajille.

PisinKääpiö186

- voidaan jatkaa jatkoaika.com puolella jos ei tässä

Äänestä

Naamioitumispakko olisi hyvä poikkeustilan määräys, kaikkien pitäisi naamioitua naamareilla tunnistamattomiksi, koris eli korona aiheuttaisi sellaisen.

Äänestä

JA eriväriset peruukitkin päässä vielä silloin naamioituu hyvin. Viiksetkin kuin Hercule Poirotilla tai Salvador Dalilla.

Äänestä

Hah, tuohan sopisi asiaan. Musta maski ja olisi todella "DarkFear" :D

Toki maskitkaan ei auta ku homoseksualisti Asperger autisti tulee kaljuineen paikalle.

-Mogadishu-

Äänestä
  • Maskilla voi kätevästi peittää keskikaljun

    Äänestä

6 vuotta vanha aloitus. Onko se yksi saatanan idari saanut jonkun toisenkin vajaan sekoilemaan samanlailla?

Äänestä
  • Ainakin sinut.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


PimeäPerä kirjoitti:

Palstan pitkäaikainen vakiohäirikkö nimimerkki DarkFear onkin kirjoitellut täällä jo monen vuoden ajan näitä omia väkivaltafantasioitaan ja kertonut siitä, kuinka palstalaisia pitäisi lyödä kirveellä päähän.

DarkFear onkin jo yli kolmekymppinen mies, mutta hänellä sitä ei ole ollut koskaan minkäänlaisia naissuhteita, eikä hän varmaan tule koskaan edes naimisiin tai parisuhteeseen pääsemään sen oman surkeutensa takia.

Täytyy kyllä olla todella viallinen mies kyseessä, kun ei ole koskaan minkäänlaisia naissuhteita hänellä ollut ja sitten kun vielä se hänen päänuppinsa näyttää noiden hänen kirjoituksensa perusteella todella pahasti heittävän. Selvästi joku mielenterveysongelmainen häirikkö tämä DarkFear kyllä on, sen on kaikki hänen sairaat kirjoituksensa täällä aina todistaneet.

Ei sitä kyllä noin onnetonta ja surkeaa tapausta voi edes mieheksi sanoa.

Tosin saattaa kyllä olla myös kyse siitä DarkFearin homoudesta, mutta kun hän ei vaan taida olla itse sitä omaa homoseksuaalisuuttaan hyväksynyt.

DarkFear on myös niin totaalinen surkimus ja luuseri, että hän ihailee ja hehkuttaa täällä aina joidenkin Keski-Euroopan maiden kulttuuria ja paremmuutta, mutta sitten hänellä ei kuitenkaan ole itsellään edes kanttia muuttaa mihinkään tällaiseen maahan asumaan.

Mitäs sitä DarkFear mihinkään muuttamaan, kun on vaan helpompi itkeä ja valittaa tällä palstalla niistä samoista asioista aina vuodesta toiseen. Varmaan hän kirjoittaa vielä kymmenen vuoden päästäkin tällä palstalla näitä samoja juttuja, ellei sitten ole joutunut johonkin suljetulle osastolle niiden mielenterveysongelmiensa takia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu