Alkanut tosissaan jo oksettaa tuo bb Danin jatkuva haiseminen talossa? Mies ei välitä vaikka muita on vieressä istumassa vaan päästelee kauheita haisevia pieruja jatkuvasti? ei normaali ja fiksu ihminen tee todellakaan noin? Lentäis nyt jo äkkiä pois talosta tunnelmaa pilaamasta! YÖK! YÖK!
Piereskelevä Dani :(
5
245
Vastaukset
- Areyoukiddinme
Mutta ethän sinä joudu niitä pieruja edes haistelemaan..
- Anonyymi
Joku joutuu.
- Nyt on dilemma
Ööh, tota noin... Jos tyyppi on mennyt johonkin v*tun BB-taloon niin eihän kyseessä voi olla mitenkään normaali ja/tai fiksu ihminen.
- Hyi mikä mies?
Mies on samanlainen työmaan ruokalassakin, pieree vaikka naisiakin syömässä samassa pöydässä ja saanut siitä nuhteita ja vihaa niskaan aika paljon. Miten Jenna kestää olla vieressä kun jatkuvasti Dani haisee hirveälle paskalle?
- Anonyymi
Hyi mikä mies? kirjoitti:
Mies on samanlainen työmaan ruokalassakin, pieree vaikka naisiakin syömässä samassa pöydässä ja saanut siitä nuhteita ja vihaa niskaan aika paljon. Miten Jenna kestää olla vieressä kun jatkuvasti Dani haisee hirveälle paskalle?
Oho!?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-83313239Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2062853Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy592447Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1721512Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa
MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har181299Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?
Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään551290Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!
Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j14925- 60923
- 85860
- 20834