Alkanut tosissaan jo oksettaa tuo bb Danin jatkuva haiseminen talossa? Mies ei välitä vaikka muita on vieressä istumassa vaan päästelee kauheita haisevia pieruja jatkuvasti? ei normaali ja fiksu ihminen tee todellakaan noin? Lentäis nyt jo äkkiä pois talosta tunnelmaa pilaamasta! YÖK! YÖK!
Vastaukset 5
- Areyoukiddinme
Mutta ethän sinä joudu niitä pieruja edes haistelemaan..
- Anonyymi
Joku joutuu.
- Nyt on dilemma
Ööh, tota noin... Jos tyyppi on mennyt johonkin v*tun BB-taloon niin eihän kyseessä voi olla mitenkään normaali ja/tai fiksu ihminen.
- Hyi mikä mies?
Mies on samanlainen työmaan ruokalassakin, pieree vaikka naisiakin syömässä samassa pöydässä ja saanut siitä nuhteita ja vihaa niskaan aika paljon. Miten Jenna kestää olla vieressä kun jatkuvasti Dani haisee hirveälle paskalle?
- Anonyymi
Hyi mikä mies? kirjoitti:
Mies on samanlainen työmaan ruokalassakin, pieree vaikka naisiakin syömässä samassa pöydässä ja saanut siitä nuhteita ja vihaa niskaan aika paljon. Miten Jenna kestää olla vieressä kun jatkuvasti Dani haisee hirveälle paskalle?
Oho!?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mulla on ikävä sua
Pakko se on myöntää, mulla on ikävä sua 🥺💔.. En kyllä haluaisi sitä myöntää kun tämä tilanne on niin hankala. Oon yri391198- 83899
Koska tulet minulle näkyväksi
Koska astut piilostasi esiin? Miksi pysyttelet niin kaukana? Etkö voisi tulla päättämään tämän ikävöinnin? Saisin vihdoi44727Nainen, olet ihanin maan päällä
Ei ole toista. Olet ihanteellinen, kaikkien mittapuitteni täyttymys. Sisäinen kauneutesi sinetöi ulkoisen ja juuri se sa40720Poliis. Poliisi osoitti aseella Tampereella kun mies avasi oven
Poliisi Poliisi osoitti aseella Tampereella, kun mies avasi siviilipoliisiauton oven Mies kuvasi keskiviikkoiltana bus216602- 48533
- 43499
Mikä on mielestäsi keskustelupalstan tarkoitus?
Tuolla toisessa ketjussa kävi ilmi jotain minkä itse koen hieman hassuksi. Nykypäivänä yllättävän moni ilmeisesti kokee,176498jumala ei auta hittojakaan..
kuka tahansa voi kirjottaa lapulle mitä vaan ja väittää että jumala olisi sen kirjoittanut... onko yksikään raamatun kir204483" Hae roolisi miljardien Pyhäjärveltä"?
Perjantain 14.8. viesti TV:ssä oli hätkähdyttävän todellista kuultavaa. Tähän on tultu. Pyhäjärvi- selvitykseen, tied59476