90luvul oli muodis fosvorikortsut jotka loisti pimees, aiettä ne oli jännii.
Käytättekö kortsui?
Nöff nöff
11147
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tottamunassa, mitä nyt kusemisen ja naimisen ajaksi otan pois.
Ikinä en ole kortsuja ostanut. Ei ole ollut pienintäkään tarvetta. Toisekseen se kassatäti varmaan ajattelisi vain, että "Mihinkähän tuokin ruma ja työtön himovemputtaja kondomeja tarvitsee, ei se ainakaan panemaan ole menossa."
Kesällä lähikaupan pari kassaneitiä supatteli jotain keskenään heti kun astuin kauppaan sisään - olin edellisenä päivänä juuri ostanut paketin kortonkeja ja kassalla oli ollut toinen niistä kassaneideistä. :)
Ajattelin mielessäni että varmaan hihittelivät sille että nyt toi ikisinkku nörttimies on löytäny jonkun kun kortonkeja osti. Sen verran monta vuotta on tullut siinä kaupassa käytyä että silloin harvoin kun sattuu joku kassaneiti kävelemään kadulla vastaan niin varmasti tunnistaa ja moikkaa kyllä. Eiköhän omat ostostottumuksetkin ole jo käyneet selviksi - kyllä niissä ostoksissa se kortonkipaketti varmaan on pistäny silmään poikkeamana.
Noh, eipä ole taas tarvinnut vähään aikaan niitä kumeja ostaa, tietävät jo varmaan ne kassaneiditkin että "eipä se suhde kestänyt kauaa kun ei ole enää lisää ostellut". Takaisin normaaliin päiväjärjestykseen. Pitäis varmaan joskus ihan vitsillä vaan ostaa taas paketti niin pääsisivät taas kassaneidit arvailemaan ja juoruamaan että kaupan vakkari-nörtillä on taas vientiä.
Yksi hyvä keinohan olisi ostella jokaisella kaupassa käynnillä uusi paketti.
Vaikka niitä ei ikinä tarvitsisi niin ainakin kaupassa ajattelisivat, että seksiä ainakin tuntuu tuolla kaverilla riittävän. Ehkä joku nainen kiinnostuisikin kun luulee, että on naisten suosiossa.
Voisi joku tosin ihmetellä kun nurkissa lojuisi säkkejä täynnä avaamattomia kondomipaketteja.
Kondomia voi käyttää esim. pringlespillun eli omavalmisteisen tekopillun valmistamiseen :D
Normaalit ihmiset tilaa kortsunsa netistä ja ei se kortsujen ostelu kerro muuta kun sen että olet auttamattoman tylsä ihminen. Naiset haluaa miestä joka EI käytä kortsuja, jolla EI ole aikaa asennella kortsuja, joiden kanssa intohimo on niin suurta ettei pysty ajattelemaan muovipussin laitteluja.
erotiikkaliikkeist saa runkkauskortsuja.
Kannattaa ostaa kondomeja liikkeestä, jossa on sopivan ikäinen nainen kassaa hoitamassa. Kun hän myy sinulle paketin kortsuja, hän väistämättä ajattelee, että miehellä on seksielämää. Näin ollen lisäät kiinnostustasi naisen silmissä. Ehkä tieto "seksistäsi" leviää, ja sillä on vaikutusta naisten saantiisi, mene ja tiedä. Virta syntyy tällaisista pienistä puroista.
Silloin harvoin kun saan niin nussin ilman kortsua niin että karvainen perse vaan laskee ja nousee naisen reisien välissä.
En kyllä ikinä ole kaupasta kehdannut kortsuja ostaa. Netistä voisin joskus tilata vaikka en kortsuista yhtään pidäkkään.
Vain seksissä.