tuntuu paremmalt, pitkä vai paksu kikkeli?
Kumpi naisista
ölölölöllölöölölölöl
690
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
eiks paksu kuiteski pimpas tunnu paremmalt ko enempi stimuloi herkepii paikkoi ko ohkane?
Jollei perille asti pääse niim turha sitä on mitään pimppaan laittaa. Tottakai paksu kiihottaa nut jos täs nyt ajatellaan et paksu ois suht lyhyt niin kyl mielummin pituutta. :-)
Pitkä pääsee q- pisteeseen asti. Ja toisekseen...oon nähny satoja mulkkuja mut yksikään "pitempi" ei ole ollut hurjan ohut. Sen sijaan oon nähny tosi paksuja mitkä on ollu lyhyitä.
G-piste on about pari senttiä emättimen suulta etuseinämässä. Ei siihen järin pitkää välinettä tarvita silloin.
Pitäneekö paikkaansa naisten mielestä, että muna on erityisen hyvä silloin kun se on käyrä alaspäin?
Pituudella ei ole mitään merkitystä, kunhan nyt on sen verran pituutta, että pystyy tuottamaan painetta klitorista vasten emättimen kautta. Liian pitkä tuntuu vain pahalta hakatessaan kohdunkaulaa vasten.