....viime öisestä vieraasta? Onhan sillä ihan kivannäköinen kroppa kattella, mutta ei kai se nyt kuvittele että se tänne jää yhden yön hauskanpidon jälkeen..Ei tunnu itse lähtevän vaan tuolla ottaa iltapäivä torkkuja makkarissa.
Millä pääsee eroon...
Milla89.
592
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kun se herää ala puhumaan sille lapsensaantitoiveistasi, ovi käy ennen kuin huomaatkaan.
Hah hah. :D
Vaihteeksi on pulma noin päin. Yleensä taitaa naisten ongelmat olla siinä että miehestä ei mitään kuulukaan sen jälkeen kun on kerran sänkyyn päässyt.
Eikähän se tilanne ole sellainen että jos on niin aikuinen nainen että voi ottaa miehiä yöksi sänkyynsä, niin pitäisi olla niin aikuinen että tietää millä sen miehen saa sieltä sängystä sitten poiskin. :)
Siis eihän toi edes kuulu yhdenyön etikettiin että jäädään roikkumaan. Yhteydenotto illan jälkeen on kiva, ja uuden tapaamisen mahd sopiminen, mutta aamulla pitäisi tajuta lähteä ja antaa toiselle omaa rauhaa, tai ainakin ystävällisesti ehdottaa, että voisi vaikka lähteä kotiin, toinen sitten estää jos väkisin halutaan yhdessä hengata.
Noloa jäädä itsekseen toisen luokse päiväksi nukkumaan!
Räplää puhelinta kun se herää, ja sano että sun exä on päässyt eilen linnasta ja tulee käymään kahvilla.
tuollaiset yhden yön suhteet