Pitäisikö alkaa Vlogaamaan?

Sais paljon katsojia ja kuuluisuutta. Pitää vaan keksiä hyvää ja älykästä sisältöä, ettei olis kuin markoboy tai niilo22.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyll kannattais, rupeet suomen pickup artistiks, kuvaat ku käyt iskee naisia.

Äänestä

Ala vlogaamaan ätmien epäonnistuneista iskuyrityksistä. Kuvaat kun ätmi saa pakit ja kaikkia naurattaa. Hauskat ätmivideot voisi olla hyvä nimi.

Äänestä

Vlogaaminen alkaisi käydä työstä, jos pitäisi keksiä hyvää ja älykästä sisältöä. Huono ja typerä on paljon hauskempaa, ainakin tekijälleen:

https://www.youtube.com/watch?v=OU3Na8X1T7w

Äänestä

Marko ja Niilo on loistotyyppejä.

Äänestä

Se voisi tehdä hyvää itsetunnolle, ehkä. Tietty monet sitten tarttuvat kiinni negatiiviseen palautteeseen, jota tietty tulee aina.
Joskus miettinyt josko sitä alkaisi pitämään videopäiväkirjaa tai jotain tuollaista. Vituttaa vaan katsoa itseään lähinmä kahdesta syystä, silmien karsastus ja oma ääni häiritsevät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vlogiätmi kirjoitti:

Sais paljon katsojia ja kuuluisuutta. Pitää vaan keksiä hyvää ja älykästä sisältöä, ettei olis kuin markoboy tai niilo22.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu