ja siihen se taitaakin jäädä (jos ei nyt lasketa yhden illan säätöjä) ?
Olen siitä kuiteskin tyytyväinen, että on työpaikka.. mut sekin on päivästä toiseen ihan samanlaista, ja kaikki työntekiät tuntuu vain olenvan aina sairaslomalla ja nyttenkin siellä on kaksi vakituista ollut sairaslomalla 4kk ja tuntuu olevan niin yksinäistä sielläkin.
Olen ollut yhdesti parisuhteessa..
juoppoätmi
4
88
Vastaukset
- juoppoätmi
Onneksi on kaapissa kaljaa.. namnam :P se on yksinäisen miehen paras vastine naiselle, siis alkoholi :P mut ei tätäkään aina jaksa juoda, koska vituttaa seuraavana päivänä krapula sitten kymmenenkertaisesti ja töissä vielä krapulassa vittuilu minulle.
- Yksi kymysys
Mikäs "ätmi" sinä sitten muka olet?
- oikeinkirjoitus
"Yhdesti" ei ole kunnollista suomenkieltä. Sen voisi korvata vaikkapa sanalla "kerran". Ja sinä et tosiaankaan mikään ätmi ole, enemmänkin ketmi kun kerran naista olet saanut.
- Darra-Aku
Minkäslaisissa hommissa olet?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663432Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463262Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1433153- 522698
- 311993
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271890- 481656
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä881559Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k401535- 391360