Oliks hää real kiisseli

.

"We Apologize for That"

http://www.youtube.com/watch?v=H-Baq-hotpc

har!11

.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • .

    "Miten me selviydymme F-Bombista?????????????"

    har!1

    apuu

    .

    Äänestä

  • Miten me selviydymme kirjoitti:

    .

    "Miten me selviydymme F-Bombista?????????????"

    har!1

    apuu

    .

    Tarkoittkko hermarodittii persulehtinen F-Bompilla
    Unkarilaista Fink(=pieru)

    Äänestä

  • ╬ Hungry.army.mil kirjoitti:

    Tarkoittkko hermarodittii persulehtinen F-Bompilla
    Unkarilaista Fink(=pieru)

    .

    "Eiku hää eLaska -nainen pudotti F-bombin (Dropped F-bomb at television News Fläsh)

    har!11

    .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eLaska:.!1#%+!?1 kirjoitti:

.

"We Apologize for That"

http://www.youtube.com/watch?v=H-Baq-hotpc

har!11

.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu