Palstan lapsellisimmat otsikot ja avautumiset kirjoitetaan...

...TÄLLAISILLA isoilla kirjaimila teinityttöjen tyyliin.

yksi esimerkki vain:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/12642092
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näin on, eihän tuo lapin somali muuhun kykene kuin porojen nylväämiseen sekä ankkojen tietty.

Äänestä

Kyllä se olet sinä turun musta toivo, joka tänne paskimmat jutut laitat, mutta mitäpäs muuta somaalilta voisi odottaakaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tosiasiassa kirjoitti:

...TÄLLAISILLA isoilla kirjaimila teinityttöjen tyyliin.

yksi esimerkki vain:

http://keskustelu.suomi24.fi/node/12642092

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu