Naisilla kovat halut
Ryhmässä kivaa
17148
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
kuvat tässä
http://www.nola.com/crime/index.ssf/2014/10/destrehan_high_school_teachers.html
http://imgick.nola.com/home/nola-media/pgmain/img/tpphotos/photo/2014/10/01/-e95c934ec5faeb16.JPG
http://imgick.nola.com/home/nola-media/pgmain/img/tpphotos/photo/2014/10/01/-9f312162d94323c4.JPG
Poika sai mukavan elämyksen, joka luultavasti vahvisti itsetuntoa. Hänhän on kerskaillut asialla kavereilleen. Ja nyt sitten naiset potkitaan työstään ja haastetaan oikeuteen. Eiköhän naisilla ole jo tarpeeksi kurjaa, kun aviomiehet luultavasti nyt jättävät.
lapsiin sekaantumisesta heilahtaa varmaan pitkä kakku jonnekin kunnon lesbo-vankilaan.
ryhmäpanonsa.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2776606/Married-English-teacher-arrested-carnal-knowledge-juvenile-male-student-overheard-bragging-sex-TWO-teachers-videotaped.html
vituttaa kun opettajavaimo panee toisen opettajan ja alaikäisen pojan kanssa.
Miksei mulla ollut tällaisia opettajia koskaan?
Nuohan oli kauniita naisia ja tekivät palveluksen miehille. Niistä olis tullut ätmejä muuten jotka olis alkanut hakkaa naisia.
Miksi nämä naiset pitää tuomita ja levitellä kuvia nettiin? Nehän teki sille pojalle vain palveluksen. Pojat ei saa traumoja seksistä.
Se poika oli luultavasti ätmi, ja ätmit on pidettävä puutteessa. Jos joku nainen heikkona hetkenään antaa ätmille, muut naiset varmistavat että häkki heilahtaa.
(j/k)
Järki käteen nyt. 20-30 vuotias, parhaassa iässä oleva nainen, ei todellakaan pane alaikäisiä ätmejä, vaan nuoria ytmin alkuja.
Kuten jutussa sanotaan, jos sukupuolet olisi toisinpäin niin tuostahan tulisi aivan kauhea haloo mutta nyt kun oli naisopettajat niin se onkin melkein ok..
Tasa-arvoa vouhottavat ihmiset tietty vaativat näitä naisia ankaralle tuomiolle, vaikka teinipojalle kokemus oli unohtumaton, eikä tämä varmasti saa mitään traumoja, päinvastoin.
Tässä siis nähdään, että todellista tasa-arvoa sukupuolten välille ei tule koskaan. Jos miesopettaja olisi maannut koulutytön kanssa ja jäänyt kiinni, opettaja olisi ehkä jo lynkattu tai ajettu itsemurhaan.
ekakerta kun nussivat oppilaitaan.
rikos 1) oppilaan ja opettajan välinen seksi
rikos 2) alaikäiseen sekaantuminen
rikos 3) lapsipornomateriaalin tuottaminen (video ryhmäpanosta)
Siinä perheenäidillä selitettävää lapsilleen ja miehelleen.
Mutta hehän vain halusivat vähän nauttia elämästä.
Synnitön heittäköön ensimmäisen kiven.
sotasaaliinsa kanssa.