Tyttäreni gigolo

Siitä miehestä on iloa vielä koko perheelle.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meinaatko että se antaa orgasmin vielä vaimollesikin ja toiselle tyttärellesikin?

Äänestä

Tyttäresi on aika itsekäs kun on valmis laittamaan koko perheen läpi melkoisen mankelin sen eksoottisen nussijan vuoksi. Eksoottinen kulli ei ole mikää perusoikeus.

Äänestä

Miten aiot hankkiutua tyttäresi eksoottisesta gigolosta eroon? Älä vaan sano että olet niin nöyrä että aiot sietää sitä pelleä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Isä Timppa kirjoitti:

Siitä miehestä on iloa vielä koko perheelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu