Villitystä kerrakseen

karva tupsu

Mikä villitys oikein naisia vaivaa,kun yli 50-vuotiaitenkin täytyy ne karvat poistaa,sitten itketään taas tulehtuneista karvatupeista.

4

180

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • silläsipuli

      Ei tulehdu karvatupet, takkuinen karvaturriko se siellä narisee?
      Hö, onhan se nyt fiksua pitää myös alapää katseenkestävässä kunnossa, itse sheivaan kerran viikossa ja laitan laadukasta hyvän tuoksuista vartaloöljyä, siisti ja iho aina hyvässä kunnossa myös sieltä.

    • ruman näkönen

      Vanhempi nainen ja häpy paljaana ei kaunis katseltava ja vielä,kun häpyhuulet roikuu viisisentiä ulkona.

      • Fuck you men

        Naiset sheivaa itteään siksi koska MIEHET ON LUONEET HELVETIN SOVINISTISEN SÄÄNNÖN ETTÄ NAISEN ON OLTAVA KARVATON. Ja puhun nyt siis ihan kirjoittamattomasta säännöstä. Stereotyyppinen nainen on karvaton. Älä tuu mies itkee miks naiset sheivaa, te ootte ite luonut tän stereotypian että karvaton nainen on kelvollinen nainen.


      • siletti.
        Fuck you men kirjoitti:

        Naiset sheivaa itteään siksi koska MIEHET ON LUONEET HELVETIN SOVINISTISEN SÄÄNNÖN ETTÄ NAISEN ON OLTAVA KARVATON. Ja puhun nyt siis ihan kirjoittamattomasta säännöstä. Stereotyyppinen nainen on karvaton. Älä tuu mies itkee miks naiset sheivaa, te ootte ite luonut tän stereotypian että karvaton nainen on kelvollinen nainen.

        Antaa sheivata ken haluaa, on se vaan niin suloisen samettinen juuri sheivattu pinppi ilman karvoja.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies mitä ajattelet naisista?

      Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.
      Ikävä
      119
      2572
    2. Saako kantaa asetta

      Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup
      Ähtäri
      26
      2414
    3. Kerro kaivattusi

      Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.
      Ikävä
      59
      2003
    4. Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?

      Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua
      Tuusniemi
      30
      1833
    5. Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.

      Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu
      Maailman menoa
      339
      1399
    6. Rakastan sua

      Tiedäthän sen ❤️😢
      Ikävä
      60
      1093
    7. Toinen toista

      Hyvää sunnuntai huomenta susi rinssiltä 🤴🏼☕❄️⚜️❤️
      Ikävä
      259
      1039
    8. Onko sulla mua enää yhtään ikävä

      Etkö halua enää yrittääkään?
      Ikävä
      54
      1027
    9. Mikään ei ole ikuista

      Hyvää huomenta. ☕ Susi ulvoo yksin ja tyhjyys kutsuu luokseen.⚜️❄️❤️🥱
      Ikävä
      146
      933
    10. 45
      918
    Aihe