Jos mies ei ole koskaan seurustellut ennen, niin onko se todella paha turn off vaikka juttuun tulisi eikä muita isompia juttua ole suhteen tielle?
Miehen seurustelettamuus
kiinnostunut
31700
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Oma mieheni ei ollut seurustellut ennen tapaamistamme. Ja olimme molemmat 23v, kun tapasimme. Aluksi miehellä oli hiukan opeteltavaa tavassa kommunikoida naisten kanssa, mutta hän oppi hyvin nopeasti. Se oli vasta alkua.
Kun siirryttiin peiton alle, olin hänen eka kokemuksensa ja se oli uskomattoman upeeta meille molemmille. Sain opettaa häntä juuri niihin juttuihin joista itse pidän, ja nykyään hän on aivan täydellinen kumppani.
Että jos täysin kokemattoman miehen vielä jostain löytää, niin siitä on pidettävä kiinni harvinaisena haasteena ja hienona löytönä!
...ole turn-off!
se vasta on hyvä asia. Siitä on hienoa jatkaa. Sit
ä paitsi jokaiselle tulee ensi kerta vastaan ja silloin eivät huonot seurustelukokemukset ole rasitteena.