Aika ätmin oloinen

On tuo Hämähäkkimies.
10103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

OTTAISIN HETI!

Äänestä

Kannattaa miettiä monenko naisen pikkarit kostuu kyseisestä sankarista.
Peter Parker voi ollakin ätmi, mutta Hämis ei.

Äänestä
  • Kannattaa sitten mennä Olkiluotoon tai Loviisaan polskimaan reaktorin jäähdytysvedessä:)

    Äänestä

  • scuzzlebutt kirjoitti:

    Kannattaa sitten mennä Olkiluotoon tai Loviisaan polskimaan reaktorin jäähdytysvedessä:)

    Joitakin vuosia sitten elämääni kyllästyneenä ja supersankariudesta haaveilevana kävin siellä uimassa. Radioaktiivinen sittisontiainen puri minua, ja sen jälkeen jumiuduin tälle palstalle.

    Äänestä

En siis saa naista koska en ole Spider Man.

Äänestä

Elokuvan jälkeen tulee ätmejä kiinnostava ohjelma

Äänestä

5D Seksirobotit.

Äänestä
  • Suomalaiset naiset on jännämiesten ja muotihinttareiden seksirobotteja.

    Äänestä

  • Jii007 kirjoitti:

    Suomalaiset naiset on jännämiesten ja muotihinttareiden seksirobotteja.

    En taida jaksaa katsoa sillä itse en kyllä pysty kiihottumaan roboteista ja silloin kun tuollaisia robotteja tulee markkinoille niin alan olla muutenkin jo liian vanha harrastamaan seksiä.

    Äänestä

En itse perusta niinkään fiktiivisistä action-hahmoista, mutta jos saisin vapaasti valita mikä hahmo olisin niin olisin varmaan Jin Kazama Tekkenistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


9+17 kirjoitti:

On tuo Hämähäkkimies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu