Päivää palli-aivot!

Siinä missä meikäläinen vaihtelee asentoja makuukammarissa, niin yks muija lähtee jus ennen kuin toinen tulee.

Vois sanoo, että nainen vaihtuu suunnilleen jokaisessa uudessa kuun esiintulossa.

Pari hieman pidempääkin suhdettakin toki on ollut, mutta siinä välissä sitten toki pari virkistävää irtosuhdetta.

On aika palata sinkku statukseen ja nauttia sen suomasta vapaudesta, vapudesta mennä paariin, handeliin tai viettää känninhuuruinen yö ylipainoisen prostitoidun kainalossa.

11

129

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jee Jee

      Moi vaan sullekkin,
      Vaik mä en olekkaan palli-aivo, niin kuin äijät.
      Äijät kun ajattelee ilmeisesti ain palleillaan ja pallejaan.

      Naisena olen sit vaikka pälli-aivo, on edes se pieni ero äijiin.

    • ilmeinen ongelma

      Pidätkö elämästäsi tuollaisena? Millaista naista etsit, vai etkö edes halua sitoutua? Ihastutko sinä ensin?

      En tarkoita udella, mutta en ole ihastunut keneenkään aikoihin. Siksi en kai välitä edes ensimmäistä, saati vaihdella.

      • Välillä pidän, välillä en. Etsin naista joka menee pöydän alle kun minä komennan, se on sitä sitoutumista mistä voisi suhdeta alkaa rakentamaan.

        Itseeni olen aina ihastunut ja ihastusta on aina riittänyt. Sä et vaan ole antanut itsellesi lupaa olla nöyrä, minkä kautta pitkät, hyvät ja oikeat suhteet muodostuvat.


      • modelli kirjoitti:

        Välillä pidän, välillä en. Etsin naista joka menee pöydän alle kun minä komennan, se on sitä sitoutumista mistä voisi suhdeta alkaa rakentamaan.

        Itseeni olen aina ihastunut ja ihastusta on aina riittänyt. Sä et vaan ole antanut itsellesi lupaa olla nöyrä, minkä kautta pitkät, hyvät ja oikeat suhteet muodostuvat.

        On se vissiin mielenkiintoinen näky, kun uljas rotunainen kuskaa talutusremmissään modellia torilla ;)


      • elisakettu kirjoitti:

        On se vissiin mielenkiintoinen näky, kun uljas rotunainen kuskaa talutusremmissään modellia torilla ;)

        Tottakai toivon myös omien toiveiden toteutuvan, jos omat toiveet eivät koskaan toteudu, niin jää ne siltä rotunaiseltakin toteutumatta.


      • modelli kirjoitti:

        Tottakai toivon myös omien toiveiden toteutuvan, jos omat toiveet eivät koskaan toteudu, niin jää ne siltä rotunaiseltakin toteutumatta.

        Sussahan on asennetta.


    • tilallinen

      No päivää, maatilan ilmainen työmies, hehheh, Oletko jo löytänyt lämpimiä vaatteita tulevaa työkomennustasi varten? Villahousut ovat myös paikallaan lumisessa metsässä,

      • Olen, olen ja olen löytänyt lämpimät villahousut KLM:n nettitiskiltä, ne oli tarjouksessa 690€....niin että morjes vaan, meikäläisen työkomennus on tuolla päiväntasaajalla, missä elämään sentään vielä liittyy jännitystä ebolan ja aidsin suhteen....toisin kun tällä palstalla missä ei edes ebola menestyisi.


    • Kyöstix

      Ukki taas haaveilee aktiivisesta elämästä ;)

      • Ebola varmaan poistuis planeetalta jos tietäis, että teikäläinen, evoluution harha-askel on olemassa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      28
      3396
    2. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      97
      3176
    3. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      3014
    4. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      70
      2948
    5. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      53
      2881
    6. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      86
      2658
    7. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      35
      2470
    8. Mikä on luonteesi parhain ominaisuus

      ja mikä huonoin?
      Ikävä
      57
      2341
    9. Satuit vain olemaan

      Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se
      Ikävä
      43
      2195
    10. Vielä ei ainakaan

      Kukaan muu tunnu miltään sun jälkeen. Olit niin ainutlaatuista
      Ikävä
      32
      1953
    Aihe