Helka, Niilo22, Pimppaloora Markoboy87

siinä teille miehet

Markoboy ja Niilo22 ovat ulkonäöllisesti samaa tasoa kuin palstan pulleat pikku porsaat eli Helka, Pimppaloora ja Lottamari.

15

380

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Just pohdiskelin tuolla toisessa ketjussa, ettei me varmaan kelvata noille unelmavävyille... *niisk*

      • siinä teille miehet

        Kannattaahan sitä nyt jaksoa. Molemmat miehet ovat herrasmiehiä jotka eivät lutkittele tai ole agressiivisia. Markoboy on lisäksi eläinrakaskin kun jaksaa ulkoiluttaa kissaansa melkein joka päivä.

        Teillä olisi yhteinen hattastuskin noiden kanssa kun ei se laihduttaminen ole vielä keneltäkään ole onnistunut.


      • siinä teille miehet
        siinä teille miehet kirjoitti:

        Kannattaahan sitä nyt jaksoa. Molemmat miehet ovat herrasmiehiä jotka eivät lutkittele tai ole agressiivisia. Markoboy on lisäksi eläinrakaskin kun jaksaa ulkoiluttaa kissaansa melkein joka päivä.

        Teillä olisi yhteinen hattastuskin noiden kanssa kun ei se laihduttaminen ole vielä keneltäkään ole onnistunut.

        Siis kannattaahan sitä kysyä että kelpaisitteko herroille. Nyt kuvan kera aloitteita tekemään palstakurpat!


    • qwertyxd

      Unohdit Jii007:n.

      • Jii007

        Ah! Paras kaverini qwertyxd! Oletko viettänyt hyviäkin hetkiä minua ajatellen?


    • ....................
      • Ikisinkku M

        Helkahan lienee jo varattu mutta Pimppalooralle Markoboy olisi kyllä oivallinen sulhanen, Pimppaloorahan jossain ketjussa tunnusti ihatuvansa parrakkaisiin vatsakkaisiin miehiin ja vaikka Marko vähän nuorempi onkin vatsa on sen verran iso Markoboylla että elinpäiviä lienee enemmän Pimpalla edessä. Tuulipuku on kyllä hieno, jos Pimppaloora laittaisi samanlaisen olisivat he varmaan suloinen näky kahdestaan lenkkeillessään.


      • Jii007

        Mitäs mieltä palstan naiset ovat Markon lippiksestä?


    • Gentle Man

      Katsoivatko Pimppaloora ja helka tuon videon?

      Siinähän on kaikki YTM:n ominaisuudet:

      Korkea sosiaalinen status
      - nettikansan suosikki, muut tuovat elintasokrääsää pihaan

      Itsevarmuus
      - seisoskelee coolisti kun pojat yrittävät olla jännittämättä liikaa

      Pukeutuminen
      - istuvat vaatteet, eivät ole numeroa liian suurta kokoa

      Viiniarvostelut
      - kulturelli ja sivistynyt mies

      Kiroilu
      - "x-factor" = jännämies

      Kannattaisi tarttua tilaisuuteen...?

      • Pidän huumorintajustasi :D


      • En ole katsonut videota enkä katso nytkään.


    • ....................
    • yo brother
      • On sosiaalitukien varassa vuosia ryypänneellä ja vanukkaita mussuttaneella otsaa nillittää suomalaisesta yhteiskunnasta. Onkohan taas vedetty pää täyteen Viherahoa, vai onko tässä kyse vain Docventuresia?


    • ....................

      https://www.youtube.com/watch?v=pxvOtviZ8Z0

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      141
      3878
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      351
      3011
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      11
      1915
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      9
      1635
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      4
      1099
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      71
      944
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      38
      874
    8. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      44
      784
    9. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      23
      781
    10. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      67
      769
    Aihe