http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288742500760.html
15% vastanneista
Olen kuin Mikki Hiiri
Olen haka ratkomaan arvoituksia. Kaikki tietävät, että nokkeluuteni ja apuuni voi aina luottaa. Ystäväni arvostavat minua, viholliseni eivät
Tee Testi, kääk
31
182
Vastaukset
Tulokseni oli Aku Ankka.
Minulle tuli lapsena Aku Ankka jonka tialuksen äitini lopetti koska hänen mielestään samaistuin liikaa Aku Ankkaan ja matkin hahmon käytöstä.
Lieneekö se vaikuttanut testin tulkseen.kyllä hahmosta on itse kukanenkin tykännyt, niin yritteliäs ja epäonninen kaveri.
voisit tilata jos rahalle on rahkeita.
Jokaiselle itseään kunnioittavalle keski-ikäiselle tulee edelleen Aku Ankka. Minullekin jo vuodesta 1980. Testin mukaan olen Pelle Peloton.
Noh, meillä ne rahat on tiukassa joten, viihde on jäänyt toiselle sijalle.
Tuo meidän esikoinen kun oppii lukemaa jatkamme tilausta todennäköisesti.
Aku Ankka, kääk!
- Jee Jee
Olen Iines Ankka, ja huitaisen käsilaukulla
jos mua ei kohdella reilusti. --no joo.... - Kіs-kіsu
Olen Tupu, Hupu ja Lupu. Hauska testi, mutta tulos ei pidä paikkaansa :)
- HEI:.!1#%?+!1
.
"OLEN AKU ANKKA????????????"
har!11 kääk
.Moi,
Näyttää menneen tilastot Aku Ankan voitoiseksi.
Vaihtoehdot ovat todennäköisesti vain vähäiset.
"Olen kuin Hessu Hopo. Mulla ei ole tapana stressata turhista. Mä lienen kaupungin hyväntuulisin heppu ja multa liikenee usein hetki muille. Jollekulle leijona lemmikkinä voisi tuottaa ongelmia, mutta mulle ei. Kisulihan sekin vain on. Höhöö!"
Kuin Hannu Hanhi, johtuiskohan siitä että olen lomalla... Hehe 0 % vastanneista! Nyt kyllä nolottaa, onneksi...
Totuus on toisenlainen : )- määmy
Ny iski identtiteettikriisi, Pelle Peloton
- Jee Jee
moraalinvartija kirjoitti:
identiteettikriisi, miten ihmeessä?
Saattaa siinä tulla identiteettikriisi päälle, jos nainen noteerataan miehenä. Kyllä mulle ainakin iskis vähintään v.tutus päälle.
Toisaalta paremman itseluottamuksen omaavat naiset kohauttavat korkeintaan kulmakarvojaan. Jee Jee kirjoitti:
Saattaa siinä tulla identiteettikriisi päälle, jos nainen noteerataan miehenä. Kyllä mulle ainakin iskis vähintään v.tutus päälle.
Toisaalta paremman itseluottamuksen omaavat naiset kohauttavat korkeintaan kulmakarvojaan.Uskon vahvasti jos olisin sanonut että "ilman korkokenkiä, en lähde mihinkään" luultavasti sukupuoleni olisi muuttunut.
En edes osaa kävellä korkokengillä.
Joten uskon johtuvan miesvoittoiseksi vallaksi, muuttuvan koko testi.
Sukupuoli tuskin merkitsee testin tuloksessa mitään.Jee Jee kirjoitti:
Saattaa siinä tulla identiteettikriisi päälle, jos nainen noteerataan miehenä. Kyllä mulle ainakin iskis vähintään v.tutus päälle.
Toisaalta paremman itseluottamuksen omaavat naiset kohauttavat korkeintaan kulmakarvojaan.tulokseeni ei vaikuttanut korkkarit 8)
moraalinvartija kirjoitti:
tulokseeni ei vaikuttanut korkkarit 8)
uskoni ei ollut tiedon värtti
"Olen kuin Iines Ankka
Minun päältäni ei kukaan kulje, ainakaan saamatta tiukkaa iskua käsilaukultani. En oikein tiedä, kuinka jakoavainta kytetään, mutta onneksi minulla on ylen kätevä poikaystävä, jolta saan apua. Teen paljon hyväntekeväisyystyötä - tälläkin viikolla sain liudan tuttavia keräämään rahaa pälvikaljusta kärsiville puluille."moraalinvartija kirjoitti:
Olipas hieno ja kadehdittava.
Hauska testi. Sopii tänne ML-palstan Ankkalinna-meininkiin. :)
- ehehehehe.
Yllättäisit joskus Ratikka. Jos jatkat tuota munat ja mekko-linjaa noin arvattavasti, tylsistytät meidät kuoliaaksi. Pitikö tehdä montakin kertaa testi? Tuskin, olihan nuo arvattavissa, miten saa Iineksen.
tosi..typy kirjoitti:
Hauska testi. Sopii tänne ML-palstan Ankkalinna-meininkiin. :)
olen ihan samaa mieltä.
"Olen kuin yksi karhukoplan veikoista
Olen kuomieni kera tuttu vieras poliisiasemalla. Olen oikeastaan melkoisen leppoisa heppu, jolla ei ole tapana sooloilla.
Sait saman tuloksen kuin 1% vastanneista."
mur (176-671)- imuri kärähti
Olen kuin Roope-setä.
Sen myönnän, että olen pihi, mutta mun pankkiholvissa on taas alla satanen, kun tämän köyhän opiskelijan piti ostaa uusi imuri seitsemällä kympillä - vaikka se oli käytetty!
Toivottavasti olen aikuisena yhtä rikas kuin Roope-setä... Olen modelli!
Olen kiinnostunut hyvästä ruuasta, juomista, matkoista ja niiden silmiä hivelivistä, kumpuilevista maisemista. Olen myös myöskiinnostunut paikallisesta kulttuurista ja varsinkin sen ammatillista sulautumisesta ja vieraanvaraisuudesta tietyin maksuehdoin ("yhdessäolon orgasmia") turismiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2032165
- 1341188
- 1131073
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa23827- 58806
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä34751ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann42638Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m175584Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46567- 10540
