Huvittavaa, miten suurimpia totuuksia seurustelusta (ja naisista) puhuvat juuri ne miehet, joilla on aiheista vähiten kokemusta.
Jos se muiden kieltämä totuus on juuri itsellä hallussa, miksei sitä oteta käyttöön ja tulla varsinaiksesi mestariksi sen oikean löytämisessä?
Jos se muiden kieltämä totuus on juuri itsellä hallussa, miksei sitä oteta käyttöön ja tulla varsinaiksesi mestariksi sen oikean löytämisessä?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Siks, että mulle ei sanota ei.
Sen takia koska ne jotka saavat naista ovat sokeita ja pillun hurmaamana eivät hahmota totuuksia, vasta sitten kun nainen jättää heidät ja jäävät pitkäksi aikaa ihan yksin tajuavat naisten todellisen luonteen.
Ilmankos mäen neljä vuotta poikamiehenä muuta tee kuin hauku naisia.
En ole tosin samaan aikaan harrastanut seksiäkään nais(t)en kanssa.
Kyllähän seurustelun laajaan aihepiiriin kuuluu myös se, että on vaikea löytää seurustelukumppania. Ja tämä koskee monia ihmisiä. Seurustelukumppanin saamisen vaikeudessa voi olla kokemusasiantuntija
Asiaanhan ei vaikuta mitenkään se, että minua ei edes kiinnosta missä (omaikäiset) naiset luuhaa, vaan menen pikemmin itse sinne minne huvittaa, silloin kuin huvittaa.
Työpaikallakin on se hyvä puoli, että "otollisia" naisia ei ole yhtään, joten kiusaus iskemiseen tai muuhun on olematonta myös pakollisissa sosiaalisissa tilanteissa.
Jatkaessani opintoja mahdollisesti vuoden päästä, tilanne voi olla toinen, mutta empä ole luokkakavereita varsinaisiksi kavereiksi pyytänyt ennenkään.
Nainen on alapäänsä täysin ojaama seksuaalinen elukka.