Stubista kovakuntoinen pressa Kekkosen tapaan
Kekkonen hiihti stub triatlonisti pesidentii
Suomen seuraava pressa Niinistön
Jälkeen
Kekkonen hiihti stub triatlonisti pesidentii
Suomen seuraava pressa Niinistön
Jälkeen
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Oujeeee. Päivän kevennys ;)
Kekkosessa ja stupissa paljon yhteistä esim urheilu.
ja hiuksiakin miltei yhtä paljon.No, tärkeintä onkin, mitä on hiusten alla.
stupista vois tulla ilkka kanervan seuraaja urheilumarkkinoilla. Tyyli on sama kuin ilkalla ja osaamista löytyy mm triatlon- ja maratoonikisoja mutta ei niinkään osaamista yhteiskunnallisissa tehtävis.
Tavallaan tylsää, että stuppi on joutunut vääriin saappaisiin. Epämukava olo näytää hällä olevan. kaiken kukkuraks läks kokoomuksen kannatus laskuun melkeen heti kun hän tuli johtoon. No on siellä muninu uudet ministerit aika pahasti, joten ei kaikkea voi pistää stupin harteille. Räty ja se nuori likka ei vaan osaa hommiaan.
Heipparallaa Alekki. Käyhän lenkillä niin tulee tunti lisää vuorokauteen: 25h. Mutta eihän kenelläkään oli niin paljon tunteja vuorokaudessa. Vai mitä, Laura Räty?
Kyllä tavallinen kansa on tunnin köyhempi?
Älkää lyökö jo kanveesissa olevaa.
Uudessa Urheilulehes oli hyvä juttu Cai-Göran Stupista ja kokkerien touhusta urheilumaailmassa. Cai_Göranin faija ja Kummola on perhetuttuja ja Caj-Göran juoksee Kummolan perässä kuin puudeli.
Raimo Summanen kommentoi, että 1995 lätkämestaruuden jälkeen lätkäjätkät on ollu kokkereiden mannekiineja kaikki koivut ja sinuhet, heh no kaikki ne on.
Siis onks Alexin nimi Cai-Göran? Ei Kai. Vai?
lukekaa baltsun blogia sieltä löytyy kaikki tietämys, tähänkin asiaan