Laasanen nimeämässä itsensä

vuoden miesääneksi. Hänen perustamansa järjestö aikoo nimetä hänet siksi. Voi, Laasasta, aina yhtä läpinäkyvää...miten monet miehet on niin simppeleitä, että noteeraavat häntä?
390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse ihmettelen enemän sitä miksi Laasanen sai gradustaan keskinkertaisen arvosanan ja minä toiseksi korkeimman vaikka omani oli hevonpaskaa.

Äänestä
  • Gradun aihe voi vaikuttaa joskus arvosanaan.

    Äänestä

Ja femakothan eivät koskaan nimittele itseään tai toisiaan mihinkään? :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


simple minds kirjoitti:

vuoden miesääneksi. Hänen perustamansa järjestö aikoo nimetä hänet siksi. Voi, Laasasta, aina yhtä läpinäkyvää...miten monet miehet on niin simppeleitä, että noteeraavat häntä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu