Mikä siinä pimppivaossa niin viehättää? Mikä pakko on päästä nussimaan? Itseään voi kehittää henkisesti esim. taiteen parissa ja muutenkin elää omanlaistaan elämää, eikä se pimpin puute kenestäkään huonoa tee. Pimppalooran sivuseurauksena kun saattaa tulla lapsia, naimisiinmenoa, velkoja, parisuhdehelvettiä yms. niin miksi sellaisen reiän perässä pitää juosta? Elämä on helppoa, kun on yksin harrastaen omiaan ja jättää ne naisten pissavehkeet kokonaan omaan arvoonsa.
Pimpin vetovoima
parempi ilman
5100
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Katsohan! Sinähän olet löytänyt samat sävelet kuin meikäläinen. Mikäs tässä ollessa kun elämä on parempaa kuin koskaan. Ensimmäistä kertaa elämässä sinkkuna täysin omasta halusta ja pari vuotta tätä kohta jo takana. Eikä harmita pätkääkään. :)
Onhan ne sukuelimet vielä ihan hirveän näköisiä ja niistä kusikin roiskaa. Ei sellaisia kusivehkeitä kukaan tervepäinen suuhunsa halua laittaa. Sairasta touhua ma sanon!
Onhan se mielipide tuokin. Lähinnä tarkoitin ylipäätään naisista luopumista kuinka sen päätöksen tekeminen parantaa elämänlaatua. Kyllähän kunnollisessa ja luotettavassa parisuhteessa tuo on mitä mukavinta toistensa viihdyttämistä. Yhden illan suhteet eivät sen sijaan ole tulleet koskaan minun kohdallani kysymykseen. Niistä puuttu jotain.. ;)
Puuttuu siis. Näköjään tähän aikaan tuo oikeinkirjoitus jo mättää hieman. :)
Ei tervekätinen mies naista tarvi.