Top 3 – parhaat seksiasentosi?

Kertokaahan? minun on:

1. Lähetyssaarnaaja

2. Lusikassa

3. Takaapäin
19136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

1) nainen ratsastaa päällä
2) nainen ratsastaa päällä anaaliinsa
3) nainen imuttaa kun makaan

Äänestä

1. Takaapäin
2. Nainen ratsastaa
3. Lähetyssaarnaaja

Äänestä

Jos tyttö on hoikka ja hyvässä kunnossa, on takaapäin ykkönen. Ei siitä voi kuin tykätä. Ja moni tyttö on kiihottunut siitä, kun samalla alistaa kevyesti läpsimällä pyllyä tms....

Äänestä
  • MIksi ihmeessä takaapäin kun sieltä tulee vain tavaraa ulos?

    Äänestä

Mulla kävi ihan ekalla kerralla niin että lähetyssaarnaaja-asennossa en tajunnut laittaa polvia maahan joten siitä tuli samalla aika raskas staattisten vatsalihasten harjoitus, en jaksanut kovin pitkään ja erektio lerpahti samalla :D

Äänestä

Tykkään seksissä siitä että on vaihtelua, joku 3-4 eri asentoa seksikerran aikana on ihan hyvä, osa ehkä kahteenkin kertaan. Ei tietenkään koske ns. pikapanoja. Toisten kanssa joku toinen asento on parempi kuin toisten. Ei ole mitään selvää ykköstä, ehkä tää on jaettu tasapeli kolmelle kovalle.

1. Lähetyssaarnaaja
2. Nainen päällä selkä minuun päin niin että kyykkää
3. Takaapäin

Äänestä

1. Selällään sängyllä runkkiminen.
2. Tuolilla istualleen runkkiminen.
3. Seisaallaan suihkussa runkkiminen.

Siinäpä nuo suosikit taitaa olla tuossa järjestyksessä. Kestoa ja ärsytystä voi vaihtaa otteella, riippuen siitä haluaako vain mahdollisimman nopean kivesten tyhjennyksen, vai naatiskellen fantasioida jostakin naisesta ja tilanteesta.

Osaan myös luoda itselleni sopivia fantasioita ja tyydyttää itseni niin hyvin, että niiden toteuttaminen vain pilaisi kaiken, kun kumppani ei kuitenkaan ymmärtäisi kipukohtiani ja traumojani, mistä sellaiset asiat kumpuavat.

Äänestä

1. Oikean käden myötäote
2. Vasemman käden myötäote samalla oikean käden peukalolla persereikääni raiskaten
3. Kahden käden barbaarityylinen huutorunkku

Äänestä

1. 69

2. Mies tulee takaapäin

3. Lähestyssaarnaaja

Äänestä

B-rappuun ja cumshot. Sopii niin mieheen kuin naiseenkin. Toimii aina.

Äänestä

1. Jörnimällä jörniminen kuivana kakkoseen
2. Ähkimällä ähkiminen edestä ja takaa
3. Tuplapenetraatio Dodge Ramin takapenkillä

GRRRAUGH!!! LOSER!!!

Äänestä

1. Lähetyssaarnaaja
2. Nainen ratsastaa
3. Lusikka/takaapäin.

Äänestä

1. Nainen istuu naamalle
2. Nainen istuu päällä ja minä nussin tuhatta ja sataa. Tässä asennossa saa parhaan bpm:n.

Äänestä
  • 3. Nainen mahallaan sängyllä ja minä päällä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


juoppoätmi kirjoitti:

Kertokaahan? minun on:

1. Lähetyssaarnaaja

2. Lusikassa

3. Takaapäin

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu