Mihin perustuu joidenkin miesten (ja naisten) käsitys siitä, että ne olis jotenkin hyviä sängyssä? Perustuuko se naisten määrään, naisten haluun, omaan haluun, naisten tyytyväisyyteen, omaan tyytyväisyyteen, kehumiseen, kaveripiirin kadehtimiseen, kumppanin rakastamiseen, itsensä rakastamiseen?
Miten joku voi kuvitella olevansa hyvä sängyssä?
Miten joku voi kuvitella olevansa hyvä sängyssä?
Vastaukset 12
Vanhimmat
Minä ainakin voin sanoa, että olen kiistatta hyvä sängyssä. En kuorsaa enkä pyöri ja vien vähän tilaa.
Mites nainti käy? ;D
HYVÄ, LÄMMIN, HELLÄ! TOISTAAN YMMÄRTÄVÄISIÄ JA VOI TEHDÄ KAIKKEA MITÄ HALUAA JA IHANASTI!
Sängyssä toiveena. Saunassa saunotaan yms, ESTOITTA. kun luottaa toiseen.
Minä en ole hyvä sängyssä vaan paras! Jos siis nukkumisesta oli kyse.
ei sängys naida, se tehää soffal, saunanlauteil tai lattialla.
Ihan hyvin onnistuu omalla kädellä.
Muusta ei olekaan vielä kokemusta.
Hyi!
TAHDON HYVÄN MIEHEN KAVERIKSI! NAIMAAN!
Eihän kukaan ole yksin hyvä siinä, vaan siihen tarvitaan kaksi ihmistä joilla se kemia natsaa. On olemassa hyvää seksiä ja sitten on sitä hyvää seksiä.
Ei siinä tarvitse välttämättä osata mitään megalomaanisia sirkustemppuja ja vetää koko asentorepertuaaria läpi. Se on yksinkertaisesti se tunne ja kyky antautua täysillä tilanteen vietäväksi.
Taas tuo myyttinen kemia. Jos sinut sidotaan ja peitetään silmät niin hyvä saa tulemaan kun taas huono ei, siinä se kemia.
Sain naiselta ylistäviä sanoja suuseksitaidoista vaikka oli mulle ihan eka kerta.
Sanoi myös että annoin parasta suuseksiä mitä oli koskaan saanut, ja epäilen että naisella oli ollut paljon miehiä.
Vihdoin löysin siis asian missä olen hyvä.