mistreat midtown bootboys ym...

asennepunkki on ainoota musaa mistä saa asennetta muu punkki on laiskojen vätysten ryyppymusaa!
2332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä, the exploited on parasta punkkimusaa, mitä
maan päällä on nähty ja kuultu.

Äänestä

mistreat saattaa musiikillisesti olla suht hyvää mut lyriikat on ihan PERSEEST! lippiksissäki lukee perkele "88" täyttä paskaa sanon minä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


asenne punkkia kirjoitti:

asennepunkki on ainoota musaa mistä saa asennetta muu punkki on laiskojen vätysten ryyppymusaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu